Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm 125 USP problemy


Recommended Posts

Witam

Przeszukałem forum (może mało dokładnie) i nie znalazłem nic na temat ww. repliki i problemów jakie mam z nią od samego początku. Wiec może zacznę od tego początku.

1. pierwszy z problemów pojawił się zaraz po wyjęciu z pudełka, replika nie daje rady na stokowej baterii 7,2v, połowa batki i w USP nie pociągnie sprężyny, przekładka batki do Glock (cm030) śmiga lux, przerobiłem na li-po 7,4v (powinno śmigać aż miło) a dalej dupy nie urywa.

2. po pewnym czasie nastąpił spadek mocy z 200fps zrobiło się 90-100fps przy takim fps ludzie nie przyznawali się do trafień nawet z 3m bo po prostu nie czuli kulki (nie żeby miało boleć) no i z 20m zasięgu jest 7m (celnego do sylwetki).

No i jeszcze pytanie: czy AEPy cymki bazują na tych samych GB bo są w sprzedaży do cm030, wiem że niektóre akceptują te same magazynki np. 030, 122, 123 i 121 (tylko stopki nie będzie)

Proszę o rady

Dziękuję

Link to post
Share on other sites

1. Kiepsko złożony gearbox. Jakieś masywne obciążenia wewnątrz zabijają batkę migiem. Problem zniknie po odpowiednim przesmarowaniu mechanizmów i wypoziomowaniu kół zębatych.

2. Możliwe, że uszczelka na tłoku pękła i nie trzyma ciśnienia. Przy okazji poprawek przy zębatkach, możesz sprawdzić również szczelność pneumatyki. Jeśli będzie ok, to coś w komorze hu. Pewnie zawinięta gumka lub inny banał.

Tak, wszystkie aep cymy jadą na tym samym boxie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...