Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężyna blokady tłoka (XM177 CB *SPRĘŻ*)


Recommended Posts

Witam.

Sprężyna to takie diabelne coś, co jest w stanie wyskoczyć z body po rozłożeniu, i mimo największej ostrozności może sie poprostu.... zgubić...

 

Tak więc, co wtedy począć? straciłęm sprężyne z XM'ki Cyber Guna, i nie wiem co począć :( Bez niej gun to tylko ciężki kawałek plastyku...

 

Dorobić? Jak.

Kupić? Gdzie.

Macie zezłomowanego XM177 lub sprężynę taką sama która mógbym wrazić na miejsce? Walcie na priv, bo jestem ztesperowany.

Link to post
Share on other sites

Dzieki pomocy Vlada (któremu z tego miejsca serdecznie dziekuje) problem został zażegnany. Wszyscy WY którzy stracicie sprężynki, strzeżcie sie, bo cholernie trudno je dostać, dzwoniłem do military.pl nie mają... Tajgun nie browadzi CG... no cuż... pozostaje mi mieć nadzieje, że żadnemu z was nigdy żadna sprężynka sie nie sptraci.

Link to post
Share on other sites
I tu mnie właśnie boli... otórz, nie zdążyłem nawet zobaczyć tej sprężynki. jeśli ktos ma zdjatko tego ustrojstwa zamontowanego i luzem najlepiej z podaniem wymiarów, byłbym naprawde bardzo wdzieczny... pozostaje mi czekać i mieć nadzieje.

 

Rozkręc replike i dopasuj byle jaką sprężynę, tak żeby tylko działało, nie wiem po co Ci wymiary orginalnej, tylko nie potrzebne problemy robisz... Przecież nie musi to być w ząb ta sama sprężyna :? Ja w swojej xm'ce po zgubieniu sprężynki dorobiłem właśnie od długopisu, a że nie miała się na czym oprzeć dolna część sprężyny to przykleiłem kawałek klocka lego, wniosek - naucz się myśleć samemu .

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...