Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tofik___

Użytkownik
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

 1. hmmm ja kupiłem używkę, gościu coś chyba zmieniał bo u mnie lufa trzyma sie jeszcze na dwóch śrubach... Koło suwadła i z drugiej strony pod zwalniaczm lufy. No to cofam ten posąd ;) Ja się liczyłem, ale inni jak widać nie.
 2. Co prawda mam m249 krótko, ale sporo przy nim grzebałem, tak profilaktycznie, więc mogę się podzielić paroma doświadczeniami : 1. Nie warto kupować kostek stykowych w sklepach airsoftowych, taką samą dostałem w zwykłym elektrycznym za 3.50 zł, 2. Warto wymienić kable na lepsze, wymiana jest bardzo prosta, nie trzeba rozkręcać GB i trwa dosłownie 10 minut, to tego musimy dokupić 2 pary wsówek - małe (do silnika) i duże (do kostki stykowej), chyba że uda nam się odzyskać ze starego okablowania (zabawa obcęgami i da rade je zdjąć) 3. Na samym początku miałem problem zacinającego się
 3. Panowie przeczytałem cały wątek, jedni piszą że gumka HU do m249 musi być bez kołnierza, inni, że zamontowali standardową gumkę i nie ma problemów, to jak to w końcu jest ? Planuję wymianę gumy na silikon systemy, obawiam się jednak, że mogą wystąpić problemy.
 4. Jest to kopia kamizelki FLC molle 1. Dobra do taktyki zielonej, nie krępuje ruchów, ogólnie lekka, przewiewna i wygodna kamizelka. Więcej możesz przeczytać na forum są informacje. Co do jakości wykonania - nie ma problemów, G&P dobrze szyje, zresztą o tym też było na forum.
 5. Magazynki firmy Bell pasują. Na www.taiwangun.com znajdziesz.
 6. Poczekaj jeszcze trochę, być może zostały jeszcze jakieś resztki oleju silikonowego w komorze. Stockowe gumki G&P są średniawe. Sprawdzałeś na innych kulkach ? Jeśli tak, to spróbuj wymienić gumkę.
 7. Z tym pierwszym pewnie będzie problem, a co drugiego pytania - projektanci twierdzą, że kierowali się uwagami żołnierzy na misjach, więc raczej kaszana to nie będzie (aż taka wielka?) ;-)
 8. A ja poprę Maerika. Również mam buty milteca, kupiłem rok temu na allegro za 89 zł. I powiem krótko - najlepsze buty do lasu z jakimi miałem do czynienia. Używam ich przez rok, nigdy ich nie oszczędzałem, na manewrach ostro dostawały po szwach, często je nosiłem do pracy... Teraz po umyciu i wypastowaniu wyglądają jak nowe... No ludzie buty za 89 zł po roku jak nowe ? W zimę też w nich śmigałem, parę razy zdarzyło się moczyć je parę godzin w topniejącym śniegu bez impregnacji jakiejkolwiek... Wszystko przetrwały. Zakładałem grube skarpety i nie narzekałem na temperaturę. Co do wygody - niestet
 9. Zależy która Ci bardziej pasuje bo obie to świetny sprzęt z dużą możliwością rozbudowy. Jedna jest na siatce ze skośnymi ładownicami, druga na materiale z pionowymi... Jak komu pasuje. Pas możesz podpiąć do obu kamizelek. Proponuję Ci taki zestaw - kamizelka + pas lc2 + 2 manierki + buttpack + może z przodu jakieś małe cargo na graty. Dobry zestaw do lasu.
 10. Dopóki nie przestaniesz słyszeć dźwięku przelewającego się gazu (syczenia)...
 11. Wewnętrzne cummerbundy spina się na brzuchu, zewnętrzne zapina się pod przednią klapą, cała filozofia.
 12. Kurcze, nie powiem Ci, nabyłem go drogą wymiany od kumpla ;-) Posiada kydexową pochwe i napis "Stainless China" na ostrzu. To wszystko co mogę Ci o nim powiedzieć. Również mogę polecić noże firmy Muela. Są tanie i dobre, mój znajomy używa jednego modelu (już nie pamiętam którego dokładnie) przez parę lat, dość intensywnie i świetnie się sprawuje.
 13. Potwierdzam, ostatnio peski w emkach G&P coś się nie chcą kręcić... W mojej m16a4 G&P w ogóle z pestek nie dało się strzelać, myślałem nawet, że coś nie tak jest z gumką/komorą. Okazało się, że to wina kulek, po wypróbowaniu Blasterów problem zniknął. Dodam, że komora, guma i lufa (G&P bodajże montuje teraz 6.05) wszystko stock...
 14. Jakość wykonania pewnie jak w każdej innej emce G&P czyli dobra. W zasadzie jeśli komuś pasuje wygląd to nie ma problemu, emka jak każda inna G&P
 15. Na wmasg masz dział "sklepy" - przeglądaj.
×
×
 • Create New...