Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witom,

 

Mam duży kłopot - mianowicie postanowiłem, że będę biegał w polskim wz. 93. A potem zacząłem szukać kamizelki modularnej, no i się zaczęło...

 

NIGDZIE nie ma takiej która by mi pasowała oprócz zacnego Miwosa - tyle że jest to kamizelka bez żadnych kieszeni, a z Cordurą i innymi durperelami kosztuje ponad 500 zł!

64609-mozg-rozjebany.gif

A to zdecydowanie nie na moją kieszeń. Za to druga (i bardzo ładna) opcja, to SpecOps, jednak jak na złość NIE MA CENY ANI PRZYCISKU KUP (dobra, wiem to jest producent). Jest ona w kilku sklepach, ale tam ma nie lepszą cenę od Miwowskiej.

 

WNIOSEK: Ni ma, to NI MA

 

Dlatego też zwracam się do zacnej WMasg - owskiej społeczności z prośbą o pomoc.

Kamizelka musi mieć:

- MOLLE

- wz. 93

- Nie ma być plate chestem

- Być porządna (czyt. to nie ma być np. ta kamizelka - 200 zł w plecy a wygląda jak... nie wygląda)

 

Z góry dzięki za pomoc której pewnie ( :hahaha:) mi udzielicie.

SzymonPolska

 

EDIT: Zastanawiałem się też nad tym, tyle że "w wuzettce go nie uświadczysz". To dla mnie spory problem, bo plecak mam już w oliwce, i gdybym kamizelkę też miał w oliwce, to całe moje kamo

 

no-i-caly-plan-w-pizdu_64449.gif

 

Więc raczej nie ;)

Edited by SzymonPolska
Link to post
Share on other sites

Możesz:

a) szukać po komisie, Allegro itd. używek,

b) patrzeć pa Taiwangunie, GFie i innych tanich sklepach airsoftowych za chinolami w Panterze, tylko, że jakość będzie chińska,

c) zamówić u forumowych krawców taktycznych, ale nie wiem jak to wyjdzie cenowo,

d) wziąć coś z MIWO/SpecOpsa, ale później,

e) kupić kamizelkę holenderską, przełknąć to, że jest w oliwce i dokupić ładownice, kieszenie itd.,a potem wymienić ją na coś w wuzecie.

Polska Pantera nie jest popularnym kamuflażem więc poza polskimi producentami raczej ciężko o nią.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...