Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GC4 G26 od G&G


Recommended Posts

Co myślicie o tej replice, pytam ponieważ nie mam doświadczenia z tak zwaną edycją limitowaną.

 

Czy oznacza to że są tam jakieś nie typowe rozwiązania czy niestandardowe części ?

 

Ogólnie czy ktoś miał styczność z tym modelem, bo jestem mocno zainteresowany zakupem proszę o plusy i minusy repliki.

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152205689-Replika-karabinka-GC4-G26-30th-Anniversary-.html

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolega "djpl" może mówić prawdę... kumpel kupił G&G M-kę z PBB nie pamiętam modelu miało być 380fps było 430 bodajże... również na chrono mierzone.

 

Co do M-ki z tematu... również rozważam jej zakup i przegrzebałem pół internetu i nie wiele znalazłem informacji od użytkowników... wygląda mega ciekawie i osiągi pisali że są również bardzo dobre... ale nie wiem jak to się wszystko trzyma z biegiem czasu. Przede wszystkim boję się o RIS ABS`owy z przodu i ten pierścień... czy to się nie wyrobi albo nie pęknie bo tam bateria wchodzi... chociaż na filmach widać że pierścień jest elementem stałym a do zdjęcia RIS`a iągnie się za laser z przodu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

GC4 nie ma lasera z przodu :) katuje ja od jakiegoś czasu i bardzo fajnie chodzi, co do chwytu przedniego to jest w miarę mocne i jeszcze nic nie złamałem :) jedyny mankament to czasami potrafi się wypiąć górny chwyt więc wystarczy trochę taśmy i po problemie :)

Link to post
Share on other sites

Właśnie po obejrzeniu tego filmiku jakieś 2 tygodnie temu doszedłem do faktu, że moja repliką będzie jakiś CM od G&G, nie jest to zwykły ABS, tylko wytrzymały polimer.

Repliki tych Serii mają długa żywotność, wg. mnie lepszy "plastkowy" CM od chińskiego kruchego ZnAl'u.

Płacimy tutaj za bebechy bo jakby nie patrzeć zestawy nie posiadają ani akumulatora ani ładowarki.

 

~~CHyLeK

Link to post
Share on other sites

Blabla... nie jest to zwykły ABS, tylko wytrzymały polimer. Repliki tych Serii mają długa żywotność [...] wg. mnie lepszy "plastkowy" CM od chińskiego kruchego ZnAl'u.

 

~~CHyLeK

 

Lol.

 

Poza tym, ABS to jest właśnie wytrzymały polimer i jest w G26 używany. Płacisz głównie za markę, bebechy są dobre tak długo, jak nie zachce Ci się tuningu G&G.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...