Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 DMR G&P kulki zacinają się w lufie


Recommended Posts

Zakupiłem używaną m14 od g&p. Do emki została wsadzona precka od deep fire 6.02 Karabin strzela wyśmienicie, natomiast po max 20 strzałach zacina się kulka w lufie. Myślałem że jest to wina kulek (zacinały się 0,30g g&g), kupiłem więc biovale 0,30. Problem nie zniknął, karabin dalej się zacina, a lepszych kulek już chyba na rynku nie ma. Proszę o pomoc, nie mam pojęcia co może być przyczyną tego bubla.

Link to post
Share on other sites

Jesteś pewny że kulka zacina się w lufie? Może po prostu coś jest nie tak z magazynkiem (o ile to nie Hi-Cap). Proponuję sprawdzić czy problem występuje przy innym magu.

 

Masz absolutną rację. Z tego co zauważyłem teraz, kulka nie zacina się w lufie. Problem polega bardziej na tym że nie "zasysa" następnej kulki. Przy drugim magazynku problem dalej występuje, mam wrażenie że nie jest o też wina magazynka, dociskając kulki ręcznie do komory, również nie chce ich pobrać. W czym może byc problem?

Link to post
Share on other sites

Znajomy twierdzi że przyczyną może być niedoładowana bateria, w związku z czym karabin czasem"nie ma siły" podać kolejnej kulki. Czy to jest możliwe? Nie mam jak doładować baterii żeby sprawdzić, ale jest to lipol 11,1V i raczej nie jest jeszcze na rezerwie. Czy jest to jednak mało prawdopodobne i odesłać replikę na serwis?

Link to post
Share on other sites

Jedyną rzeczą która podaje kulki bezpośrednio do komory jest magazynek. Gearbox aby replika oddała strzał musi wykonać taki sam cykl nie ważne czy bateria jest słaba czy nie, istotnie przy słabej baterii ten strzał padnie chwile później (chyba że batka jest tak słaba że silnik nie da rady w ogóle naciągnąć sprężyny i strzał nie padnie) ale gearbox w tym momencie wykona taki sam cykl jak przy naładowanej baterii w związku z czym ruch dyszy (element wprowadzający kulkę dalej w komorę) będzie równie poprawny co przy naładowanej baterii. Daj do jakiegoś dobrego serwisu, wcześniej opisując dokładnie problem, innej opcji nie widzę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...