Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witom,

 

Po natychmiastowym zamknięciu mojego tematu dot. poszukiwań kamizelki w wz. 93 postanowiłem sam poszukać jeszcze raz. I nic nie znalazłem.

W takim razie skapitulowałem i poszedłem na łatwiznę; postanowiłem kupić dobrą prostą kamizelkę i po prostu dokupywać do niej ładownice w wz. Ostatecznie kupić sobie też Chest Rigga i używać kiedy bd. potrzeba. Znalazłem nawet kilka rozsądnych propozycji, są to:

  • Kamizelka Navy Seal Lightfighter Plate Carrier (osobiście najbardziej mi się podoba)
  • Molle Armor Vest
  • Kamizelka Plate Carrier Side Cummerbund System
  • Kamizelka AAV FSBE

Przy przeglądaniu kamizelek brałem dwa proste kryteria: ma być za mniej niż 200zł i ma mieć molle z boków i z tyłu. Nie chcę kupić czegoś i potem żałować „kurde, tamta była lepsza, a ja kupiłem tą” dlatego pytam się Was, może ktoś ma jakąś z tych kamizelek? Jakie są ich zalety i wady? Mi podoba się ta pierwsza, ponieważ ma to wszystko o co mi chodzi, spoko wygląda, nie zwisa za pas i ma wkład na plecach, do którego da się włożyć camelbaka.(chociaż jest na wkład balistyczny) Dwie ostatnie kamizelki są dłuższe i mają kieszenie, a ten „Molle Armor Vest” jest podobny do pierwszej (nie chce mi się kopiować jej nazwy ;D ), ale chyba do jego wkładów trudno bd. włożyć camelbaka. Z kolei pierwsza nie ma uchwytu ewakuacyjnego. Naprawdę nie wiem którą wybrać i dlatego proszę Was o pomoc.

Aha i proszę, nie zamykajcie tego tematu, bo tylko na WMasgu mogę się spytać większego grona ludzi, a robienie każdego nowego tematu, żeby spytać się o jedną rzecz jest denerwujące i dla mnie i dla was.

 

SzymonPolska

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...