Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KWA/Umarex MK23 SOCOM


Recommended Posts

Witam wszystkich na forum.

 

Chciałbym się zaopatrzyć w wymienioną w tytule tematu replikę. Po części ze względów kolekcjonerskich, a także z uwagi na to, że 1911/Glocki/Beretty są nazbyt popularne, i wolałbym się wyróżniać z tłumu :icon_wink: Mógłbym co prawda wyposażyć się w replikę STTI albo TM, ale pistolety bez blowbacku nie wchodzą w grę. Mam zatem dwa pytania: czy w kraju można jeszcze zakupić tę konkretną replikę oraz czy faktycznie opłaca się ją kupować i używać w rozgrywkach?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć, swoją kupiłem pod koniec zeszłego roku na Gunfire (zaskoczyli mnie tym wielce, a już planowałem ściąganie z Niemiec/HK) i póki co jestem bardzo zadowolony.

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to to, że lufa zewnętrzna jest plastikowa, magazynek trzyma się na piny, co nie jest ani szczelne, ani zbyt mądre, bo złożenie potem tego magazynka stanowi większe wyzwanie niż powinno, no i ciężko dostać zapasowe.

Poza tym replika jest bardzo fajna, świetne wykonanie, strzela powyżej 350FPS co ma swoje plusy i minusy.

No i polecam zmodyfikowanie maga, żeby nie był free-fall, bo zwalniacz jest bardzo delikatny.

Jak najbardziej polecam, jeśli podoba Ci się ten konkretny model, rzuć też okiem na HK45.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Właśnie wysyłałem maila do Gunfire z pytaniem o ten przedmiot, niestety po dziś dzień nie uświadczyłem odpowiedzi. Czyli mówisz, że co jakiś czas się u nich pojawia? Rozważam też podpięcie się pod zamówienie zbiorowe z Redwolfa w ostateczności.

Link to post
Share on other sites

Właśnie wysyłałem maila do Gunfire z pytaniem o ten przedmiot, niestety po dziś dzień nie uświadczyłem odpowiedzi. Czyli mówisz, że co jakiś czas się u nich pojawia? Rozważam też podpięcie się pod zamówienie zbiorowe z Redwolfa w ostateczności.

Czy co jakiś czas to nie wiem, bo kupiłem go niemal od razu po zobaczeniu, wcześniej też rozważałem ściągnięcie z zagranicy. Wysłałem niedawno pytanie o dostawę magazynków i dowiedziałem się jedynie tego, że przekazali prośbę do działu zaopatrzeń. Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pytałem się też w SpecShopie niedawno, ale na chwilę obecną najlepsze co mają, to replika od Tokyo Marui. Kosztuje ona tyle co każdy dobry pistolet z blowbackiem, a nie ma tegoż. A repliki Umarexa nie zamierzają w nabliższym czasie wprowadzać.

Link to post
Share on other sites

Pytałem się też w SpecShopie niedawno, ale na chwilę obecną najlepsze co mają, to replika od Tokyo Marui. Kosztuje ona tyle co każdy dobry pistolet z blowbackiem, a nie ma tegoż. A repliki Umarexa nie zamierzają w nabliższym czasie wprowadzać.

Magazynków chyba też się nie doczekam. Dolar ma tendencję spadkową, także prawdopodobnie mi przyjdzie ściągać z ebairsoft lub ehobby.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...