Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mixon

Użytkownik
 • Content Count

  745
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

16,672 profile views
 1. Prawdopodobnie to pierwsze, lub jakiś link do najaktywniejszej grupy. Dzięki za odpowiedzi.
 2. Dzięki za konkretną odpowiedź, przyglądnę się bliżej Województwu Śląskiemu. Brzmi bardzo kusząco, mam nadzieję, że do tego czasu nasi narodowi czempioni nie rozpętają prawdziwego Border War z Czechami.
 3. Cześć, od dłuższego czasu myślę o przeprowadzce, najchętniej blisko południowej granicy. Myślałem o czymś w rodzaju letniego domku i bazy wypadowej na zagraniczne wycieczki i inne. Airsoft to hobby od którego nie jestem w stanie uciec i jest jednym z kryteriów ewentualnej przeprowadzki. Stąd moje pytanie o opinie, lub czyjąś analizę gdzie w Polsce ersofterowi będzie najlepiej. Myślałem o woj. Opolskim, ale widzę, że aktywnością na WMASGu nie ustępuje Pomorskiemu. Wszystko się przeniosło na Fejsbuka? Inne, prywatne forum, wszyscy chodzą na prywatne gry? Pomorskie jest w porz
 4. JG G608 na miliard procent ma hop-up. Wziąłbym JG ze względu na system szybkiej wymiany sprężyny, którego z kolei nie widzę w Cymie.
 5. Wybacz brak odpowiedzi, ogólnie regulację ilości kulek sobie darowałem, bo robi co chce. Moja działa okej, trzeba było się trochę pobawić aby nie przeciekała, ostatecznie podłączyłem HPA i jestem zadowolony. Jak będą święta to być może kupię bratu drugą i zobaczę czy coś poprawili. Słyszałem, że są dwie generacje, naprawili głównie przeciekanie, niektóre wersje dostały szynę górną.
 6. Zły dział. Jaka kabura i jaki pistolet? Fajna ksywka.
 7. Czy istnieją ładownice pistoletowe, na naboje do strzelb lub najlepiej na granaty 40mm korzystające tylko z dwóch, poziomych taśm PALS? Mam kilka takich 1x2 na potrójnej ładownicy MIWO i jedyne zastasowanie na jakie wpadłem to S-Binery.
 8. Zapomniałem już ile wchodzi w normalny. Od jakiegoś czasu latam z risowym i wchodzi dwulistkowe LiPo 7.4, ale trzeba się trochę pogimnastykować przy zakładaniu i zdejmowaniu. Do zwykłego wchodził mi akumulator FireFox przeznaczony do PEQów.
 9. Po latach stwierdzam, że pakowanie gdzie się da setki risów jest bez sensu jeśli jedyne co na nich montuję to osłony. Niestety mój stockowy front jest już w lepszym świecie. Szukam zastępczego, ten cymy wydaje się w porządku z uwagi na większą ilość miejsca na akumulator. Problem w tym, że nie mogę go znaleźć u nas. Pozostaje Begadi?
 10. Napisz do ARESa (ares@aresairsoft.com) Trzy lata temu napisałem do nich odnośnie gołej górnej szyny z tego katalogu i taka była ich odpowiedź. Wszystko skoordynowane przez mejla i PayPal. Ewentualnie mam gdzieś stockową JG, której nie używam, jak chcesz możemy się zgadać.
 11. Gdyby tylko skoordynowali się z jakąś grupą robiącą reko anty-terrorystów to trzeba przyznać, że byłby mil-sim stulecia.
 12. Hi Capa TM wyglądem nie powala, ale w te implanty z ABSu to bym się jednak wolał nie bawić, zwłaszcza że na dłuższą metę to pewnie i tak nie pomoże. Jak dla mnie jak się już kupuje Hi Capę to z założeniem, że zmiana zamka jest nieunikniona. Przynajmniej jest się w tej łatwej pozycji, że nie ma problemu z częściami, a replika jest zapewne jedną z najpopularniejszych.
 13. Wybaczcie chamskiego odkopa, ale jakby ktoś kiedyś się zastanawiał jakie śrubki pasują do Dana Wessona 715, aby zamontować tę szynę, to zamówiłem te 1 x Śruba imbusowa DIN 912 kl.12.9 M 4x 6mm CZ / 100 (S22 4* 6 CZ /100) 1 x Śruba imbusowa DIN 912 kl.12.9 M 4x 8mm CZ / 100 (S22 4* 8 CZ /100) I pasują. Jakby ktoś kiedyś potrzebował kompletu to mam ich miliard i się chętnie podzielę. Próbowałem pisać do dystrybutorów tej repliki i jakichś ASG.DK adresów i jest to ciężka do uzyskania informacja także tego.
 14. Jako niezawisła partia również potwierdzam, że test działa. Witamy na WMASG openformtest. Przy okazji jest jakiś VSR-10/HiCapa/CM.028 wśród LKMów? Jakieś M249 Classic Army albo coś? Chętnie bym sobie kiedyś jakiegoś elektrycznego sprawił, fajnie jakby brał STANAGi.
×
×
 • Create New...