Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mixon

Użytkownik
 • Content Count

  736
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

15825 profile views
 1. Po latach stwierdzam, że pakowanie gdzie się da setki risów jest bez sensu jeśli jedyne co na nich montuję to osłony. Niestety mój stockowy front jest już w lepszym świecie. Szukam zastępczego, ten cymy wydaje się w porządku z uwagi na większą ilość miejsca na akumulator. Problem w tym, że nie mogę go znaleźć u nas. Pozostaje Begadi?
 2. Napisz do ARESa (ares@aresairsoft.com) Trzy lata temu napisałem do nich odnośnie gołej górnej szyny z tego katalogu i taka była ich odpowiedź. Wszystko skoordynowane przez mejla i PayPal. Ewentualnie mam gdzieś stockową JG, której nie używam, jak chcesz możemy się zgadać.
 3. Gdyby tylko skoordynowali się z jakąś grupą robiącą reko anty-terrorystów to trzeba przyznać, że byłby mil-sim stulecia.
 4. Hi Capa TM wyglądem nie powala, ale w te implanty z ABSu to bym się jednak wolał nie bawić, zwłaszcza że na dłuższą metę to pewnie i tak nie pomoże. Jak dla mnie jak się już kupuje Hi Capę to z założeniem, że zmiana zamka jest nieunikniona. Przynajmniej jest się w tej łatwej pozycji, że nie ma problemu z częściami, a replika jest zapewne jedną z najpopularniejszych.
 5. Wybaczcie chamskiego odkopa, ale jakby ktoś kiedyś się zastanawiał jakie śrubki pasują do Dana Wessona 715, aby zamontować tę szynę, to zamówiłem te 1 x Śruba imbusowa DIN 912 kl.12.9 M 4x 6mm CZ / 100 (S22 4* 6 CZ /100) 1 x Śruba imbusowa DIN 912 kl.12.9 M 4x 8mm CZ / 100 (S22 4* 8 CZ /100) I pasują. Jakby ktoś kiedyś potrzebował kompletu to mam ich miliard i się chętnie podzielę. Próbowałem pisać do dystrybutorów tej repliki i jakichś ASG.DK adresów i jest to ciężka do uzyskania informacja także tego.
 6. Apeluję o zostawienie.
 7. Jako niezawisła partia również potwierdzam, że test działa. Witamy na WMASG openformtest. Przy okazji jest jakiś VSR-10/HiCapa/CM.028 wśród LKMów? Jakieś M249 Classic Army albo coś? Chętnie bym sobie kiedyś jakiegoś elektrycznego sprawił, fajnie jakby brał STANAGi.
 8. Jak się zdecydujesz i wymienisz to chętnie przeczytam jaki był efekt. Specjalnie już nie mam zamiaru grzebać w moim MK23 KWA, liczę, że OEMowych części nie zabraknie w razie czego, ale poczytać poczytam :D
 9. https://www.ebay.com/itm/Airsoft-CNC-Machined-Power-Down-Valve-Set-For-KSC-KWA-S7-NS2-MP9-MP7-/141409941879
 10. Jest trudno dostępna i słyszałem ploteczki, że możesz być zmuszony zmienić zamek na Ra-Techowy po jakimś czasie użytkowania. Plusem na pewno jest to, że nie musisz się martwić o gwint jak będziesz używał tłumika/tracera. Sam chciałem się w nią zaopatrzyć jakiś czas temu, ale ni mo na ehobbyasia, a pierścień służący za ochronę gwintu niemal mi wystarcza :p Co do drugiego posta, rozważ opcję zmiany dyszy na słabszą. Jeśli jednak wolisz wymienić lufę... krótsza pewnie da najbardziej wymierne wyniki. Ewentualnie możesz zrobić jak ja i kupić smycz Mancrafta i/lub używać innego gaziaka bo nie jest przerośnięty i/lub uwiązany na smyczy :p
 11. Brałem rzeczy mniejsze i większe. Dochodziły bez problemu.
 12. Hej, z tego co wiem wymiana sprężyn(y) odpowiedzialnej za powrót zamka (tych na prowadnicy pod lufą) powinny zniwelować problem. Kosztem większej gazożerności i ogólnie większym prawdopodobieństwem, że replika nie będzie miała się siły przeładować, zapewne. Przy okazji, chce się ktoś zamienić na FNX'a Marui jak wyjdzie? Dorzucę magi i w ogóle :p
 13. Przed W762 TMC ściągałem z https://www.ebairsoft.com/ Od kiedy się ogłosili z tym W762 nawet nie wchodziłem na stronę, więc nie wiem jak to jest w praktyce z kosztami wysyłki. Wcześniej było porównywalnie/tak samo jak z Aliexpress, na którym też są rzeczy TMC.
 14. Brzmi dobrze, te z tajwanguna są na tyle niedrogie, że chętnie poeksperymentuję.
 15. Łapię, wielkie dzięki. Chciałbyś mnie jeszcze wtajemniczyć w świat ładownic polimerowych/taco? Te tajwangunowskie dają radę, czy celowałbyś raczej w jakieś HSGI? Interesują mnie raczej takie na klipsy, nie molle, bo planuję je często przepinać i nosić głównie na pasku od spodni. Domyślnie na magazynki do Hi Capy 5.1, ale mam też Socoma, także jakby brały bez marudzenia szereg różnych magów nie byłoby źle. Interesują mnie też te do M4, ale JPC na które patrzę mają jakieś swoje ładownice, więc chyba nie będą niezbędne.
×
×
 • Create New...