Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magpule Mid-cap PTS - czemu nie podają?


Recommended Posts

Witam, zakupiłem ostatnio cztery używane P-magi PTS i mam z nimi pewien problem: używam ich z adapterem ze standardu G36 na M i dwa z nich podają bez problemów, a dwa nie chcą podawać za żadne skarby, ani na singlu ani na auto. Czasem zdarzy im się co najwyżej wystrzelić co dziesiątą kulkę.

Nie jest to kwestia adaptera, bo cztery inne magi, w tym dwa tego samego modelu podają bez problemu.

Rozkręciłem już jednego z tych niedziałających i przesmarowałem olejkiem silikonowym (przeznaczonym do replik) ale to nic nie zmieniło. Sprawę jeszcze bardziej komplikuje to, że jeden jedyny raz udało mi się prawie cały nie podający magazynek wystrzelać bez ani jednej ścinki. A jeszcze bardziej to, że "na czuja" te niepodające magazynki mają tak samo twardą sprężyna jak te podające a włożone do adaptera odczepionego od repliki wystrzeliwują kulki z podobną siłą.

I tu pojawia się moje pytanie: Wie ktoś, co może powodować tą usterkę, i jak ją naprawić?

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...