Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lekka Piechota Obrony Terytorialnej (LPOT)


Recommended Posts

Cześć, czołem!!

 

Jakiś czas temu będąc "młodym emerytem" skierowałem swoje zainteresowanie na airsoft jednak traktowałem i traktuję tę formę aktywności jako jeden z możliwych elementów na drodze szkolenia wojskowego i paramilitarnego. Dłużej siedzący w temacie wiedzą, że jestem autorem takich przedsięwzięć jak Weekend Zwiadowców, Cold Wind czy Red Fight, z których dwa pierwsze realizowane są cyklicznie do dnia dzisiejszego.

Obecnie od niemal trzech lat jestem zaangażowany w działalność stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl i jego projekt szkoleniowy Lekka Piechota Obrony Terytorialnej, w którym dowodzę Lubuskim Plutonem OT. Nasza działalność nakierowana jest na wsparcie systemu bezpieczeństwa kraju poprzez reaktywację lokalnych pododdziałów Obrony Terytorialnej działających jako jeden z elementów Sił Zbrojnych. Więcej o naszych działaniach można dowiedzieć się ze strony http://obronanarodowa.pl/ na której szczegółowo opisujemy ich zakres.

Po raz pierwszy Lubuski Pluton OT organizuje otwarty nabór w swoje szeregi do którego zapraszam wszystkie osoby zainteresowane szerszym spektrum działania na rzecz obronności kraju. Oferta skierowana jest dla osób w wieku +25 jednak nie wykluczam udziału ludzi młodszych jednak pełnoletnich.

Realizując szkolenia LPOT robimy, to na podstawie opracowanego i wdrożonego własnego programu szkolenia wspieranego wybranymi elementami taktyki wojskowej i policyjnej, w pewnych ramach współdziałamy również z administracją lokalną poprzez komórki zarządzania kryzysowego.

Drodzy koledzy jeżeli widzicie dla siebie miejsce w realizacji naszych przedsięwzięć w połączeniu z Waszym hobby zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez forum lub pocztę elektroniczną na adres lubuska@obronanarodowa.pl. Odpowiem na pytania merytorycznie i praktycznie.

Swoją ofertę kieruję do osób z województwa Lubuskiego oraz województw ościennych (Zachodniopomorskiego, Wielkopolskiego, Dolnośląskiego), w których nie posiadamy jeszcze swoich struktur.

 

RECON

 

6xyb8h.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...