Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ M4A1 wymiana akumulatora i ładowarki


Recommended Posts

Witam ponownie :icon_smile:

 

Przez przypadek zrobiłem zwarcie na akumulatorach i muszę wymienić zasilanie na nowe .

 

Karabinek PJ M4A1 baterie Firefox 2000mA w pakiecie 8 sztuk po 1.2 v z kablami w kolbie . .

 

Bardzo proszę o pomoc w doborze akumulatora i ładowarki do tej repliki .

Zależy mi na zasilaniu o dużej pojemności i jak najlepszych parametrach oraz możliwość szybkiego ładowania 30-60 minut - o ile jest taka możliwość.

Mam w planie zainstalować akumulator w ładownicy na kolbie .

Budżet ??? - nie mam pojęcia może 300-600 zł ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edited by VRil
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Oczywiście rozważamy tylko pakiety LiPo, a więc:

-do prowadnicy zmieścisz 2Ah przy 7,4V, na 11,1V z 1300

- w kolbie SF zmieścisz już spore LiPo 11,1V

-natomiast w ładownicy na kolbie zmieścisz z 5Ah 11,1V, tylko przy takich parametrach będziesz to ladowal z 3 razy na rok i na pewno nie godzinę :D

- za takie fundusze ładowarkę oczywiście typu kombajn: Turnigy Accucell, Imax B6, Redox Alpha v2

 

Osobiście polecam prowadnicę kolby, zmieści się wystarczający pakiet nawet na dłuższe strzelanki, a jeśli dalej Ci mało żaden problem dokupić drugi, do prowadnicy jest szybki dostęp i można go błyskawicznie zmienić. Poza tym możesz wsadzać sobie CTR'ki, MOE, STR, kolby od 416, czego tam dusza zapragnie.

Mam nadzieje ze pomogłem

Link to post
Share on other sites

Jeśli duża pojemność i wysoka wydajność prądowa to kup ładownicę na kolbę, a wtedy hulaj dusza, piekła nie ma-ogromny wybór modelarsklich pakietów zippy, które mają bardzo dobry stosunek jakość/cena. Do tego ImaxB6 albo któryś jego klon. Koniec pieśni.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...