Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EXPOShooting - Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu, 15-17.05.2015


Recommended Posts

  • 1 month later...

Zapraszamy na stoisko broń.pl

Zabraliśmy ze sobą dużo fajnych produktów, mamy dla Was rabat targowy 10% i codziennie turniej strzelecki, w którym do wygrania nagrody o wartości ponad 5000 zł. Więcej szczegółów na naszym blogu a pierwsze zdjęcia z imprezy już na facebooku.

 

Pozdrawiam

Konrad Frątczak

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolter - ja mogę Wam coś doradzić jeżeli chodzi o samo stanowisko, ok? :-) Pozwólcie więc, że zacznę od pochwał:

 

- super dziewczyny, miło się rozmawiało

- prezenty/gratisy, które rozdawały tak samo spoko

- dużo do oglądania, sprzęcik fajny

- jak się poprosiło, to można było zobaczyć sprzęt, pomacać i dowiedzieć się tego i owego

 

ALE! Mam ogromnego minusa dla Was, którego mam nadzieję, że weźmiecie pod uwagę przy następnej próbie rozłożenia stanowisk..wiecie już o co chodzi?

Łuki i strzały z ostrymi grotami. Byliśmy tam w trzy osoby, stoję u Was na środku stanowiska, oglądam dziewczyny i sprzęt gdy nagle mym oczom ukazał się taki oto widok: dwóch typów, około 18/20 lat przyszło popatrzeć, zainteresował ich łuk który wisiał obok tarcz strzeleckich, wzięli go w łapy oglądali i nagle jeden typ wyrwał z tarczy strzałę, założył na cięciwę i posłał w tłum trafiając jakiegoś przypadkowego człowieka w plecak. Widzieliście to?

Koleś który strzelał się tylko zaśmiał, drugi powiedział "jak coś to my niczego nie dotykaliśmy" i poszli sobie, a trafiony nie wiedział co się stało, zabrał strzałę i chyba Wam oddał.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...