Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vaco

Użytkownik
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może w tym projekcie dałoby radę zastosować jakiś mocniejszy serwomechanizm modelarski?
 2. Po paru latach użytkowania odradzałbym tam pchać więcej niż 120. Sama replika jest świetna. Jakbyś potrzebował jakiś szczegółów to odezwij się na PW.
 3. Podpinam się pod post powyżej. Mój XCoretech 3000 nie wytrzymał presji kulki, która gdzieś się zabłąkała do środka..i albo sam go naprawię (prawdopodobnie diody pomiarowe uszkodzone) albo kupię tego stalowego z aukcji.
 4. Polecam farby firmy FOSCO tudzież jeżeli chcesz taniej, to Montana Black/Gold/94 one też dają radę i są matowe. A jeżeli chcesz, to podbij do mnie na PW zajmuję się robieniem kamuflaży także albo coś doradzę, albo skorzystasz z mojej oferty ;-)
 5. Haha, chłopie - po pierwsze wszystkie te "koli" w sklepach Polskich pochodzą z tej jak nie podobnej stronie. Tak samo ludzie którzy ściągają i sprzedają taniej niż w sklepie mają z takich stron. Po drugie to, co ma Blacha jest to pakiet kolimator + magnifier i prawdopodobnie kolimator ten, który Ci wysłałem. Prawdziwego takiego za 200 zł to Ty nie dostaniesz chyba, że paserstwo tudzież akcja rabunkowa gdzie kupisz kominiarkę i na paliwo za 200 zł dasz ;-)
 6. http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Tactical-Mini-1x22-Red-Green-Dot-pistol-Sight-Scope-Airsoft-Riflescope-for-20mm-Rail/32447217117.html?spm=2114.031010208.3.152.yAxlof&ws_ab_test=searchweb201556_1_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_8 Prawdopodobnie to jest ten kolimator.
 7. Ja bym się skupił na zmniejszeniu ilości strzałów oddawanych podczas jednej serii. Bo 30 strzałów na jeden raz przy 11.1 to trochę obciąża mechanizm. Poza tym jeżeli dodatkowo oddaje 15 strzałów na raz, a za dwie sekundy kolejne 20..to na pewno jest przyczyną tego problemu. Poza tym sprawdziłbym czy silnik jest wyregulowany tak jak kolega wyżej napisał.
 8. Vaco

  Berget - Szwecja

  Byłem w tym roku dwa miesiące w Szwecji (Kiruna). Na prawie samej północy. Wyprawa surwiwalowa, pod namiotem. Powiem szczerze - widoki w których mógłbym rozegrać nie jedną strzelankę ASG; ale wszystko bardzo niebezpieczne. W mchu ukryte ostre skały, nawet z górki idzie się jak pod górkę, pełno dzikiej zwierzyny, a najgorsze są latające wilki..Ci, którzy byli wiedzą co mam na myśli. Za to powietrze tak czyste, że człowiek nie odczuwa zmęczenie bo może spokojnie zaczerpnąć go ile potrzebuje ;-) Chciałbym się tam wybrać ze znajomymi ponownie - tym razem na strzelankę. Dużo był dał, żeby w tak
 9. Wrzucam Glocka tym razem :icon_biggrin: Zapraszam: https://www.facebook.com/riflecamouflage
 10. Zapraszam na obiecaną stronkę i do skorzystania z oferty: https://www.facebook.com/riflecamouflage Niedługo będę uzupełniał nowymi projektami galerię.
 11. Fajnie to wygląda, ale okrzyk Wookiego na wstępniaku jest przerażający.
 12. http://electropark.pl/97-li-pol Tutaj masz ceny korzystniejsze o połowę.
 13. Kolter - ja mogę Wam coś doradzić jeżeli chodzi o samo stanowisko, ok? :-) Pozwólcie więc, że zacznę od pochwał: - super dziewczyny, miło się rozmawiało - prezenty/gratisy, które rozdawały tak samo spoko - dużo do oglądania, sprzęcik fajny - jak się poprosiło, to można było zobaczyć sprzęt, pomacać i dowiedzieć się tego i owego ALE! Mam ogromnego minusa dla Was, którego mam nadzieję, że weźmiecie pod uwagę przy następnej próbie rozłożenia stanowisk..wiecie już o co chodzi? Łuki i strzały z ostrymi grotami. Byliśmy tam w trzy osoby, stoję u Was na środku stanowiska, oglądam dziewczy
 14. Ja tak samo zrobiłem jak karol_alasz czyli podłączyłem na chwilę pod normalną ładowarkę, posiedziałem przy tym z 30 minut grając na telefonie w MrFlap i później podłączyłem pod iMaxa B6. Wtedy dopiero "złapało" i resztę naładowałem tą ładowarą.
×
×
 • Create New...