Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomóżcie. Nóż do 100 zł ;]


Recommended Posts

Witam

Jak w temacie mam do przeznaczenia na nóż napewno nie więcej niż 100 zł(nawet troche mniej) ale jak bedzie coś super to sie może skusze ;p. Chodzi mi o nóż raczej folder, ale jak bedzie jakiś fajny z ostrzem stałym to też moze być. Odrazu mówie, że nie chce maczety nawet raczej jakiś na za duży nóż... Na oku mam tego :

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...bec6603ebe23a3f

I co o nim mślicie ? Oczywiście czekam na wasze propozycje ;] Z góry wielki dzieki za każdy post[/code][/url]

Link to post
Share on other sites

Szczeze to chcialbym noz ktory by sie przydal do wszystkiego po trochu np. w lesie jakies ciecie drewna cos takiego osa szczegolnie mi sie nie podoba jak bys mogl to daj inna propozycje ;] Fajne bt bylo ostrze czesciowo zabkowane :roll:

Link to post
Share on other sites

No ja bym Ci polecił polski nóż szturmowy wz98 lub wz1956. Wz98 jest nożęm jak dla mnie idealnym. Polska stal gerlach, w pełni rozkładany, niełamliwy z wymiennym ostrzem w razie złamania. Służy też jako bagnet. Pochwa ma blokadę, dzięki której nóż nie wylatuje nawet w pozycji głowy do ziemi. Wpisz na allegro w wyszukiwarce "nóż szturmowy" to go napewno znajdziesz. Jego cena wacha się od 80zł do 115 na aukcjach. Mam nadzieję, żę pomogłem.

Link to post
Share on other sites
moze cos austriackiego ?? -> glock 81  

bardzo wygodny, ciezko zniszczyc, pilka sprawdza sie wysmienicie,  

 

ogolnie moim zdaniem bardzo fajny noz za przystepna cene - 140zl

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...532bdffeaa650d9

 

pozdrawiam kamyk[/url]

 

Szczerze to musze przyznac ze te glocki 81 sa po prostu zajeb****...

Prawdopodobnie go kupie ale wolalbym troche krotszego noza bo jednak 29cm to dosyc duzoo... Takze jaki noz jest podobny do glockowego ale jest krotszy troche :wink: ... Dzieki za posty... pozdroo :!:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...