Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jako że jestem osobą wchodzącą w asg przewertowałem już sporo informacji n/t sprzętu, jego awaryjności, części itp. Ale oczywiście moja wiedza nie dorównuje nawet w najmniejszym stopniu Waszej, stąd właśnie mój post z prośbą do użytkowników niżej wymienionych replik o porady, sugestie i opinie. Osoby które nie mają chęci na pomoc, z góry proszę o powstrzymanie się od komentarzy.

Jako że repliki "świętej trójcy" są z klasy I postanowiłem zamieścić post właśnie w tym dziale.

Interesują mnie wyłącznie przedstawione modele replik, zdaję sobie sprawę że są całkowicie od siebie odmienne (gusta i guściki) ale to właśnie na którąś z nich padnie mój wybór. Dodam jeszcze że zależy mi na dość dobrym wykonaniu zewnętrznym replik i nie interesuje mnie tuning do nie wiadomo jak wysokiego poziomu fps. Zakres to 300 do 450. Koszt zakupu samej repliki oscyluje gdzieś koło 1500- 1600 pln.

 

1. ICS L85A2

2. G&P M4 sentry

3. LCT LCKS 74NV

 

1. Zastanawia mnie dostępność części zamiennych do repliki, ostatnio po rozmowie z osobą mającą firmę zajmującą się asg, uzyskałem negatywną informację n/t części. Replikę ocenił bardzo wysoko ale dodał że dopóki strzela będzie ok, a później zaczną być problemy. Na plus wszechstronność (las,cqb)

 

2. Tu zastanawia mnie pewien fakt, bo przy tak dużej cenie za replikę nie posiada funkcjonalnego BC oraz ma otwartą na stałe klapkę wyrzutnika łusek. Nie do końca mi się podoba ale chyba też za bardzo nie przeszkadza :) Do tego kompatybilność magów ponoć jest sporo ograniczona. Czy nie warto czasem kupić modelu z innej firmy który będzie zbliżony wykonaniem zew. a zaoferuje nam w/w funkcje i większą kompatybilność magów?

 

3. Tu natomiast zastanawia mnie firma i wykonanie repliki. Czy kwota 1600 pln

jest adekwatna do oferowanego towaru? Jak z zabezpieczeniem repliki (oksyda) czy jest tak samo słaba jak w e&l (informacje z internetu)

 

Są to moje przemyślenia a zarazem dylematy przed zakupem.

Z miłą chęcią przeczytam każdy post od kolegów bardziej doświadczonych. Porady i ewentualnie modele z innych firm również mile widziane.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...