Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z powyżej wspomnianą repliką. Kupiłem ją w Specshopie. Problem polega na tym że replika nie pobiera kulek, często syfonuje, zamek nie zostaje w tylnym położeniu po ostatnim strzale i do tego aby zmienić tryb strzału muszę odciągnąć zamek do tyłu. Replikę odesłałem do sklepu z prośbą o zwrot pieniędzy. Panowie odmówili i próbowali replikę odesłać do mnie z powrotem. Powołałem się więc na art. 560 kodeksu cywilnego. Teraz tu tkwi pytanie: czy któryś z państwa miał takie problemy? Co jest ich przyczyną i jak to można naprawić (jeżeli to się da naprawić). Kupiłem go za swoje ostatnie oszczędności i nie chcę aby kasa poszła w błoto. A jeżeli panowie ze sklepu nie naprawią tej wady to czy powinienem ubiegać się o zwrot pieniędzy?

Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Czytałeś temat podwieszony na temat tego Glocka? Tam jest opisany sposób na podobne dolegliwości co w Twoim klocku.

 

do tego aby zmienić tryb strzału muszę odciągnąć zamek do tyłu

Z tego co mi wiadomo KWA już tak ma i tyle, nie jest to wada.

Link to post
Share on other sites

Cóż sam nie wiem czy nie nazwać tego usterką. Na "polu walki" decydują nieraz sekundy a problem z selektorem spowalnia zmiany trybu ognia. W każdym bądź razie jeżeli jest taki temat na temat takich problemów to proszę o podanie linku bo sam nie znalazłem tego tematu i dlatego napisałem nowy. Proszę odpisać na moje pytania. Czy lepiej ubiegać się o zwrot pieniędzy? Odrazu podkreślam że jestem początkującym snajperem i potrzebuję funkcjonalnej broni bocznej.

Link to post
Share on other sites

Cóż sam nie wiem czy nie nazwać tego usterką. Na "polu walki" decydują nieraz sekundy a problem z selektorem spowalnia zmiany trybu ognia.

To było o tym myśleć przed zakupem. Nie jest to usterka bo KWA tak zaprojektowało klamkę.

 

proszę o podanie linku bo sam nie znalazłem tego tematu i dlatego napisałem nowy

Nie znalazłeś, bo nawet nie popatrzyłeś przed założeniem wątku. Bo gdybyś spojrzał, to zauważyłbyś wątek o nazwie "Napraw sam swojego glocka 17 KWA/KSC". Ale niech Ci będzie: http://forum.wmasg.pl/topic/126736-napraw-sam-swojego-glocka-17-kwaksc/

 

Na temat zwrotu pieniędzy się nie wypowiem bo nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...