Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M733 - mały problem


Recommended Posts

Witam!

 

Mam mały problem ze swoim M733 wsadziłem do niego sprężyne guarder 110 i wszystko było by fajnie gdyby nie fakt, że czasem gdy bateria (zwykła small 8,4V) nie jest już pełna (ale nie pusta, czasem zaraz po załadowaniu) silniczek nie jest w stanie naciągnąć sprężyny i zatrzymuje sie przy samym końcu.... musze dopiero naładować baterie żeby "odblokować" guna. Jest to wina silniczka który już swoje lata ma czy może czegoś innego?

 

pozdr

Link to post
Share on other sites

Ja mam M733 - bateria 9.6V 1100 (większy woltaż i pojemność) daje już do przodu , potem przez większą sprężyne należy dodać łożyska ślizgowe i odpowiednio podkładki. Mi zrobił to fachowiec i spokojnie mogę na takiej baterii wywalić 2200 kulek (sprawdzone co do hi-cap'a). Zębatki Systemy Torque Up też pomagają.

 

W słabszej konfiguracji, na baterii 8.4V 600mAh wypluwał przy 140PDI mid-cap (i to był szczyt jego możliwości). Pomijając fakt, że zębatki były stockowe ze źle złożonymi podkładkami po wymianie łożysk.

Link to post
Share on other sites

Czyli z tego wniosek że przełożenie choćby jednej podkładki może spowodować szybsze wyczerpanie baterii. Czy tak? Ja zamontowałem tylko sprężynę 130 PDI bez wymiany innych elementów i mam właśnie problemy z ilością wypluwanych kulek. Pewnie źle zamontowałem podkładki ale żadna nie ociera o siebie ani o żaden element gb. Jak się nimi zakręci chodzą dosyć swobodnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...