Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator z zestawu firmy NoName jak wyregulowac ?


Recommended Posts

Witam ostatnio mialem okazje kupywac replike , w zestawie byl dolaczany Kolimator lecz problem jest w tym ze nie ma on zadnego pokretla do regulacji i tym samym jest kompletnie niecelny - mial ktos cos takiego lub tez ma ktos pomysl jak go wyregulowac ?

Edited by Kosaa
Link to post
Share on other sites
w zestawie byl dolaczany Kolimator lecz problem jest w tym ze nie ma on zadnego pokretla do regulacji i tym samym jest kompletnie niecelny - mial ktos cos takiego lub tez ma ktos pomysl jak go wyregulowac ?

 

:sciana:

 

"coś takiego" czyli jakiego? Co tam kupiłeś?

 

Zacznij też pisać poprawnie, używaj polskich znaków.

Link to post
Share on other sites

:sciana:

 

"coś takiego" czyli jakiego? Co tam kupiłeś?

 

Zacznij też pisać poprawnie, używaj polskich znaków.

Czy miał ktoś taki kolimator z zestawu wraz z replika czyli chodziło mi o kolimator bez pokręteł regulacyjnych

Link to post
Share on other sites

Mi z kolei chodziło o foto kolimatora. Bo nie mam pewności czy mówisz o zabawkowych kolimatorach dołączanych do replik za 100-200 zł (mniej więcej) czy może kupiłeś coś w komisie i dostałeś kolimator w zestawie..

 

Poza tym jak to się ma do tematyki działu? Przeniosę ten temat. Patrz gdzie piszesz - to tak na przyszłość ;)

Link to post
Share on other sites

Mi z kolei chodziło o foto kolimatora. Bo nie mam pewności czy mówisz o zabawkowych kolimatorach dołączanych do replik za 100-200 zł (mniej więcej) czy może kupiłeś coś w komisie i dostałeś kolimator w zestawie..

 

Poza tym jak to się ma do tematyki działu? Przeniosę ten temat. Patrz gdzie piszesz - to tak na przyszłość :icon_wink:

Dział techniczny wydawał mi się odpowiedni , na przyszłość będę pamiętał - Co do samego kolimatora to jest on własnie

zabawkowym kolimatorem

 

 

NMCTklH.jpg

d5ysqKx.jpg

i1XfqmK.jpg

 

 

Tak sie to prezentuje z tym ze pokrętło które działa to jest to na gorze i służy do włączania go

Link to post
Share on other sites

Zamiast próbować go regulować, polecam po prostu nie używać go. :icon_wink: Najlepiej w ogóle wywalić, skoro nawet nie ma powiększenia, to więcej będzie przeszkadzać niż pomagać.

Leży na polce i się kurzy ale tak z ciekawości zapytałem czy jest możliwość jakoś wyregulować go :icon_wink:

Edited by Kosaa
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...