Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well mb02/03 nie ładuje


Recommended Posts

Witam!

Zacznę od tego że jestem zupełnie zielony w świecie asg. Kupiłem niedawno od kolegi snajperkę i mam z nią następujący problem w momencie przeładowania tłok nie zachacza ciągne ją do samego końca i nic. Jak to naprawić. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Polecam ci kupic nowy ( lepszy ) zespol spustu jeżeli będziesz miał zamiar tuningowac snajpe.

Jeżeli nie to najlepiej zalej klejem zespol spustu ( gdzie dokładnie to sa zdj w głównym opisie eLek )

I albo ci sie sprezynka w zespole zespula albo urwał ci sie sear. No ewentualnie tez mogła ci sie obudowa zespołu spustu rozwalić i sear nie jest na miejscu.

Wiem ze wcześniej były seary na specshopie bodajże a teraz to nwm.

Link to post
Share on other sites

Polecam ci kupic nowy ( lepszy ) zespol spustu jeżeli będziesz miał zamiar tuningowac snajpe.

Jeżeli nie to najlepiej zalej klejem zespol spustu ( gdzie dokładnie to sa zdj w głównym opisie eLek )

I albo ci sie sprezynka w zespole zespula albo urwał ci sie sear. No ewentualnie tez mogła ci sie obudowa zespołu spustu rozwalić i sear nie jest na miejscu.

Wiem ze wcześniej były seary na specshopie bodajże a teraz to nwm.

Zacznijmy od tego, że jak nie masz pojęcia o czym piszesz - to nie pisz.

wiesz gdzie mogę je dostać?

dzieki za zainteresowanie

http://gunfire.pl/product-pol-1152200995-Stoper-tloka-do-replik-MB02-3-7-10.html

http://deltashop.pl/p/235/408/shs-wzmocniony-zaczep-tloka-vsr-vsr-czesci-replik-snajperskich-czesci-i-dodatki-do-replik.html

Tego drugiego poszukaj po innych sklepach, na pewno gdzieś jest w mniej bandyckiej cenie (swojego czasu był za jakieś 20-parę zł).

Ewentualnie możesz sprawdzić, czy stockowy jest złamany - jeśli nie, to na razie wystarczy ten pierwszy.

 

Jest też możliwość, że wytarł się tłok, ale to o wiele mniej prawdopodobne niż wytarcie się 1 seara/złamanie 2.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...