Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G608 regulacja FPS.


Recommended Posts

Witam!

 

Po 2 miesiącach użytkowania repliki, zawitałem do serwisu aby wymienić gumkę hop up, i przy odbiorze repliki usłyszałem że ma ona 350FPS. No fajnie, tylko że przy zakupie na tej samej baterii i kulkach co testowali teraz, wyszło ponad 380 FPS. Ponoć ten model ( G36C(G608) JG ) posiada regulację FPS, sprawdziłem to może i bez myślnie zaczołem się tym bawić, i zauważyłem że śrubą można kręcić ile wlezie bo nie ma oporu. Stąd moje pytanie, czy to jest regulacja, czy zwykła śruba od prowadnicy sprężyny? A jeśli regulacja, to jak mam ją ustawić? Na forum nie znalazłem informacji na ten temat.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ktos jest mi w stanie powiedziec jak zrealizowana jest ta regulacja fizycznie ?

Jak to wyglada w srodku ?

Prowadnica sprezyny jest gdzies mocowana i sie obraca skracajcac czy co sie tam dzieje ?

Da się tą prowadnice kupić samodzielnie ? Pasuje do innych v3 ?

Anyone ? :)

Link to post
Share on other sites

Ktos jest mi w stanie powiedziec jak zrealizowana jest ta regulacja fizycznie ?

Jak to wyglada w srodku ?

Prowadnica sprezyny jest gdzies mocowana i sie obraca skracajcac czy co sie tam dzieje ?

Da się tą prowadnice kupić samodzielnie ? Pasuje do innych v3 ?

Anyone ? :)

 

Prowadnica ta jest tak jakby dwuczęściowa. Jedna część jest unieruchomiona, natomiast druga jest "luźna" na tej pierwszej. W środku jest śruba, która tą prowadnice wydłuża lub skraca- poprzez kręcenie jej z zewnątrz. To z kolei powoduje inną pracę sprężyny, która daje mniej lub więcej FPS.

 

Jak mi zwrócisz koszty wysyłki to oddam Ci swoją ;-) Rób z nią co chcesz, ja swojego GB z tej G36 tuningowałem, więc już jej nie potrzebuje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...