Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemanko, wpadłem na dość dziwny pomysł, pewnie go nie zrealizuje ale piszę, abyście napisali czy to wgl możliwe.

 

Otóż powiedzmy, że chciałbym z RK-12 zrobić coś na styl snajperki, czyli dodać lunete i dobrze zwiększyć fps'y powiedzcie mi jak wy to widzicie i w jakiej dokładnie cenie można sobie znacznie zwiększyć fps.

 

Zaznaczam, że RK-12 jest to AKSU

Link to post
Share on other sites

Precka = lufa precyzyjna. Ta, która nadaje się do snajperki to koszt przynajmniej 300zł. Do tego dochodzi gumka HU (30-50zł), lepsza komora (do 100zł - dokładnie nie wiem). Jeśli precka będzie dłuższa niż standardowa lufa możliwe, że będzie trzeba wymienić cylinder (cen nie znam) i tłumik do zakrycia lufy. Jeśli wymienisz sprężynę na mocniejszą (a nie ukrywam, że pewnie się to przyda) to pewnie trzeba będzie wymienić zębatki, tłok na taki z lepszymi zębami i silnik na mocniejszy. No i jeszcze optyka.

A i lufa precyzyjna implikuje używanie dobrych kulek. Dobrych czyli też droższych.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Jesli w czym siedzi gb v3 to da sie to przerobic na snajpe. Tyle ze są to duże koszta a z aksu robić snajpe? Ciekawe ale czy to ma sens? Juz lepiej wybrać jakis ak74 ukrócić go o kolbe i przełożyć spust do przodu. Zrobic cos Ala swu. Chyba ze masz na myśli tylko tuning wewnętrzny

Edited by Krzychu9978
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...