Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak z pasem biodrowym


Recommended Posts

Witam!

Poszukując i konfigurując swój sprzęt pod MilSimy wpadłem na pewien iście diabelski (przynajmniej dla mnie) pomysł. Miałby to być plecak 30-40l z specjalnym pasem biodrowym, do którego mógłbym przytroczyć 2 podwójne ładownice z lewej strony a z prawej 1 podwójną ładownicę i zostawić miejsce na manierkę.

Teraz pytanie do was, czy spotkaliście się kiedyś z systemem łatwo odpinanego pasa biodrowego od plecaka? Zamysł jest taki, że w momencie, gdy idąc na patrol z stałej bazy, szybko mógłbym odpiąć takowy pas od plecaka, zamontować manierkę i mieć sprzęt na te 6h działania w terenie.

 

Kolega ma plecak firmy Condor, gdzie ma możliwość zdjęcia pasa biodrowego, niestety musiałby w tym momencie ściągać wszystkie ładownice do tej czynności... Nie o coś takiego mi chodzi..

 

Od razu uprzedzam, że nie chce mieć normalnego pasa z szelkami plus plecak (bo takie głosy się na pewno pojawią), lecz te rozwiązanie które napisałem wyżej jest dla mnie jak najbardziej opcjonalne.

 

Teraz używam pasa z ładownicami podpiętego pod plecak (mocowanie zrobione własnoręcznie) lecz samo mocowanie ma z 3-4 cm i pas ląduje dużo niżej niż powinien, przez co jest uciążliwy w dłuższych marszach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...