Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Chcial bym sie spytac co bedzie mi potrzebne do przerobienia mojej ics m16a3 na semi auto snajperke. W najblizszym czasie planuje zakup cxp16 short wiec postanowilem przerobic moja dlugo m16.

 

Mieszkam w angli i jak pewnie niektorym wiadomo ze zasady na wyspach sa dosc zaostrzone. Chcial bym osiagnac cos pomiedzy 460-500fps.

 

Sprezyna madbulla 150 da rade rozpedzic kulke do 460+ fpsów ? Chcial bym dolozyc lunete, lecz tez nie wiem co bedzie najlepszym wyborem. Czy powinnem cos robic z lufa ? Wydluzyc ja i dolozyc tlumik moze, ale czy to poprawi jej statystyki ?

 

Pozdrawiam,

Lukasz W.

Link to post
Share on other sites

Bez dobrej lufy snajperki nie będzie. Ja polecam od siebie pdi, ale to pełnoprawne, nie jakiś raven. Nawet przy 450 fps osiągi są niesamowite. Tylko że kosztuje swoje. A m130 i dobre poskładanie pozwoli wyciągnąć i 500 fps, tak jak kolega wyżej napisał.

Link to post
Share on other sites

cos konkretnego z tej strony - http://www.fire-support.co.uk/category/pdi/?manufacturer=&stock=&stpos=0 ? Musze wymieniac caly uklad (lufa + rurka z hopupem ) ? Pieniazki nie graja roli, chcial bym to zrobic na tip top i miec z tego dobry ubaw. Jak wyglada poprawne uszczelnienie ?

 

Dopiero wchodze w swiat ASG jak bym ktos mial pisac jakims zwiezlym jezykiem :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...