Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza Replika - G&G-CM16R8 vs KWA-KM4A1


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Jestem nowy i zabieram się do kupna swojej pierwszej repliki. Po lekturze wątków na forum, swój wybór ograniczyłem do dwóch replik:

 

CM16 R8-L DST Combat Machine [G&G]

 

Colt M4A1 Carbine [KWA]

 

Teraz pytanie. Czy warto na sam początek wpakować o 400PLN więcej na replikę KWA? Za te pieniądze mógłbym już sobie kupić trochę sprzętu dodatkowego i szaleć od razu. Czy warto jednak chwilę poczekać, kupić coś porządnego a resztę sprzętu dokupić np. za miesiąc.

 

Czy różnica między tymi dwiema replikami będzie aż tak zauważalna?

 

Dzięki za odpowiedź.

Edited by asmodeus8
Link to post
Share on other sites

Tej repliki KWA już raczej nie kupisz jako nowej. To była raczej krótka seria brandowana przez Cybergun, aktualnie KWA nie sprzedaje swoich replik pod innym brandem niż własny (po zakończeniu współpracy z ASGDK). Repliki fullmetal KWA miewa w ofercie m. in. asgshop i taktyczny. Na taktycznym i gunfire pojawiają się także repliki z serii kwa cqr (z plastikową komorą spustową). Napisz jaki masz budżet to będziemy mogli coś doradzić.

Link to post
Share on other sites

To jest właśnie replika o której pisałem, że nie jest już produkowana. Mając 1250 złociszy jesteś w trudnym położeniu. Możesz albo kupić Specnę i ją doprowadzić do porządku (komora HU, lufa precyzyjna, dysza, gumka HU, doszczelnianie, podkładowanie), albo możesz kupić M4 LCT SE i wymienić gumkę HU (bo stockowa jest kiepska). Możesz też kupić na zbrojowni tuningowaną przez sklep Evolution Airsoft.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za wskazówki. Chyba rozumiem. Masz na myśli: kupujesz w miarę solidnego "Chińca" i robisz co możesz, albo jedziesz trochę bardziej z tematem o parę groszy. To ta druga opcja.

 

M4 LCT SE:

http://gunfire.pl/pr...-L4-RAS-SE.html

 

Wygląda solidnie, bo całkiem niezłe zdjęcia. Nigdy nie wymieniałem HU, ale domyślam się, że niewielka filozofia. Powiedz jeszcze jakie HU mam do tego zamówić, i stawiam parę dobrych piw, za wyjaśnienie jak to zrobić.

Edited by asmodeus8
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...