Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy spratac srt-12 czy używana Rk itp.


Recommended Posts

Na nową rk'ę to raczej nie mam funduszów :/ Co do sprartac'a Stilgar w dzisiejszym "Asg Maniaku" mówił że spartac którego dostał od gunfire'a sprawuje się ok ale hm... nie wiem czy to obiektywnie wiemy jak jest ;) Hm.. a co myślicie o mp5 galaxiaka ? podobno polecana ale raczej do budynków :/ a zależało by mi na zasięgu ok 40 metrów. :)

Link to post
Share on other sites

Bebechy z Cymy 028 są okej, ale Cyma 028 jest delikatna zewnętrznie. Spartac pod tym względem jest jeszcze gorszy więc ja bym odradzał.

 

 

Zgadzam sie w 100% moja pierwsza replika to właśnie był spartac trzeszczał jak stara kanapa, po wystrzeleniu 1,5 magazynka zacioł sie na amen i poleciał na gwarancje. Zamieniłem na CM 039U i nie narzekam póki co :icon_biggrin: Zaznaczam że tez dopiero zaczołem w ASG.

Edited by VAGowner
Link to post
Share on other sites

Miałem srt-09 czyli taktyczną wersje AK47 ze stałą kolbą i orisowanym frontem, i niestety moja relacja z nim była bardzo krótka :icon_razz: Na początek polecano mi G36 od JG bo jest niezawodny i podatny na tuning, wymiana samych kabli na niskooporowe daje fajny efekt. Lecz moje uczucia pozostały jednak przy AK i wybrałem Cyme gdyż fundusze na replikę miałem nieco ograniczone, ale jak pisałem wcześniej jestem w miarę zadowolony, pogrzebie w niej trochę i myślę że będzie lepiej. Wybór i tak należy do Ciebie, mam nadzieje że koledzy którzy siedzą w temacie dłużej niż my pomogą Tobie w jego dokonaniu, pozdrawiam.

Edited by VAGowner
Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze pompka AGM fajny sprzęt daleki zasięg i nawet do CQB da radę bo testowałem z kolegą. Ale boli mnie to że nie potrafię się nauczyć celować po lufie :/

 

Da radę i do lasu :icon_wink: Co do celowania to można dorobić sobie przyrządy domowym sposobem.

Link to post
Share on other sites

Pytałeś o galaxy. Ja z tym zacząłem i w lesie daje radę. Od razu wymiana gumki na G&G zieloną, potem wymiana kabli i wtyczek. To pierwsze daje przyzwoity zasięg i celność, to drugie miły rof. Koszt tych zabiegów to jakieś 50 zł. Na korzyść Galaxy przemawia cena i gb v3, na niekorzyść miejsce podłączenia baterii i miejsce na nią oraz to, że chociażby nie będziesz mógł wrzucić kolby jak w oryginale, przez dziwną konstrukcję tej zaślepki..

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

Po co ci do tego serwisant? Gumkę dodajesz do koszyka razem z repliką i w komentarzu piszesz "proszę o montaż gumki hop-up w replice" i oni to robią za darmo. Do zmiany kabli musisz umieć lutować i mieć lutownicę o mocy, która rozgrzeje lut szybciej niż roztopi plastik w T-Deans. Jak się do kabli dostać? Proszę bardzo:

. A tu jak z powrotem złożyć:
. Jedyne na co trzeba uważać to plastiki body.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...