Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Skrzynia transportowa na Kałaszka.


Recommended Posts

Witam,

Ostatnio wpadłem na pomysł by skombinować jakieś klimatyczne nosidełko dla mojej cymy 0.48M i szpeju. Jako że na strzelanki jeżdżę samochodem i część ekwipunku (magazynki, kulki itp.) zawsze zostaje w bagażniku postanowiłem wyposażyć się w wojskową skrzynię (25x111x39). Miało by to uporządkować bagażnik, uchronić znalową cymkę przed kumplami wrzucającymi swój sprzęt jak worki kartofli i oczywiście dodać drogocenne punkty lansu :icon_cool: Często takie skrzynie przez lata składowane są pod plandekami na wolnym powietrzu i dlatego chciałbym przeprowadzić jej renowację.

 

I tu pojawia się moje pytanie: Czy masie jakieś zdjęcia, linki do zdjęć ruskich skrzyń transportowych od kałachów? Chciałbym wykonać parę szablonów z oznaczeniami napisami w cyrlicy. Mam już parę fotek ale są na nich skrzynie od RPG i amunicji.

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i porady.

Link to post
Share on other sites

Skrzyni nie będę nosić. Chodzi o to aby replika i reszta szpeju miały bezpieczne miejsce i nie walały się po bagażniku. Cymusia to moje oczko w głowie i nawet jak jest pokrowcu się o nią martwię :icon_razz2:

Podejrzewam, że po pierwszym wyjeździe skrzynia wyleci z bagażnika z racji gabarytów :)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz kombiaka i miejsce na skrzynkę to bierz tą co masz.

Za dużo poza repliką i kilkoma magami luzem lub w jakimś uchwycie/przegródce dorobionej (co jest konieczne jak chcesz zachować replikę w dobrym stanie) nie zmieścisz za dużo.

 

Co do oznaczeń to poszukaj sobie jak wyglądają skrzynie na AK czy inną broń.

Nie ma tam zbyt wielu oznaczeń poza tym co tam jest np. 5,56 BERYL, ANTYKOL-N czyli co jest i czym zakonserwowane + kilka pomniejszych pierdół.

 

Poszukaj skrzynki w kolorze khaki, dodaj naklejkę ADR podklasy 1.4 - do dostania w sklepach BHP, pewnie allegro lub strona producenta, ewentualnie dobre sklepy samochodowe przy warsztatach naprawiających samochody ciężarowe.

A jak nie to inwencja twórcza (google obrazki) + drukarka + folia samoprzylepna (może być przeźroczysta).

 

Bardziej bym się martwił na Twoim miejscu czym dokładnie wyłożyć tą skrzynkę lub jak ją zmodyfikować, aby zabezpieczyć replikę a do tego maksymalnie wykorzystać miejsce.

Link to post
Share on other sites

Bardziej bym się martwił na Twoim miejscu czym dokładnie wyłożyć tą skrzynkę lub jak ją zmodyfikować, aby zabezpieczyć replikę a do tego maksymalnie wykorzystać miejsce.

Zawijać w folię bąbelkową. W przypadku nagłego napadu stresu pozwoli także rozładować napięcie. Takie dwa w jednym - przyjemne z pożytecznym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...