Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spodnie KSK z szelkami


Recommended Posts

Myślałem o tym, ale nie znam nikogo kto umiałby odpowiednio taką rurkę zagiąć.

 

Kupiłem jednak w pierwszej kolejności kurtkę(rozmiar 56/58 lang, obwód w klatce 148, dł. całkowita 90, dł. rękawa 75) i wydaje mi się że jest trochę za duża. Mam wzrostu ok. 188, w klacie 100, dł. rękawa wychodziła mi właśnie 75. Czy te kurtki po prostu tak mają że są wymiarowane trochę na zapas czy powinienem wymienić na rozmiar mniejszą (56/58 ale bez lang)? Proszę o szybką odpowiedź.

Edited by Wolf
Link to post
Share on other sites

Skoro taki rozmiar to raczej smock (Scharrer/Wahler).

Parki mają rozmiary "GR".

Generalnie smocki snajperskie są duże. W ogóle większość niemieckich smocków różni się tylko szerokością.

Miałem np kurtkę TacGeara M i XL. Na długości różniły się 1cm, tak samo rękawy, za to w pasie było już kilkadziesiąt cm różnicy.

Z Arktisem to samo - między L a M różnica była tylko w szerokości w pasie (co za tym idzie, kieszenie były szersze).

Link to post
Share on other sites

Dostałem z armyworld mniejszy rozmiar bez problemu i teraz jest ok. Przy okazji nawet zyskałem na jakości-mniejsza kurtka jest produkcji sharrera, poprzednia była innego producenta.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...