Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kilka pytań nowicjusza


Recommended Posts

Zwykłą kropelką czy czymś na górę repliki przykleisz taką szynę http://taniemilitaria.pl/pl,pojedyncza-szyna-ris-22-mm,3,3,109,118,5201.html#.VbsxDrVc2Js tylko poszukaj plastikowej lepiej by się kleju trzymała. I na to już możesz dodać jakiś kolimator czy coś, ale inwestowanie w AGMa według mnie nie ma sensu, chyba że byś kupił jakiś dobry koli , a potem go przełożył do nowej lepszej repliki jak kupisz. Ja swego czasu miałem w AGMie przyklejone izolką tuż przy końcu lufy zewnętrznej latarkę i laser, taki bajer do cqb :icon_razz2: , wersja short. Ale na laserze się wyłożyłem, bo kupiłem fajny za prawie 50zł, a ma szyne 11m do wiatrówek czy czegoś tam.

Link to post
Share on other sites

Kurde, tak mnie już strasznie wciągło to ASG, gdyby nie to że nie mam narazie się z kim strzelać to już bym kupował cały sprzęt... mam nadzieje że ktoś się znajdzie w mojej mieścinie, może uda się zebrać kilka osób do regularnych strzelanek

 

 

A tak swoją drogą, jak to jest z miejscami na strzelanki? Nikt się nie będzie przyczepiał że np strzelamy się w lesie?

Link to post
Share on other sites

Może się zawsze ktoś dowalić, ale jak mu wytłumaczysz. Ale jeżeli to będzie jego prywatny las to może się wkurzyć, a jeśli jakiś normalny las to poprostu nie rozkopujcie sćiółki itp. Jesteś z Piotrkowa, a on wcale nie jest taki mały, powinny się jakieś ekipy znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...