Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Latarka do 200zł.


Recommended Posts

Cześć, poczytałem trochę o latarkach ale nadal jest tego od groma i nie mam pojęcia co bedzię dobre. A po za tym lubię jak ktoś z większą wiedzą mi powie "Kup to i to, bo jest dobre i będzie ci pasować" ;P

 

Więc za te dwie stówki chciałbym latarkę do broni, montarz na szynę i włącznik żelowy. Zależy mi na zoomie. Na trybach typu strobo, sos itp. mi nie zależy ale mile widziana jest zmiana mocy latarki (słabiej/mocniej) choć to już nie jest konieczne. No i żeby najlepiej jakbybyła na jakieś popularne baterie :icon_wink: Ktoś, coś poradzi :icon_lol: ?

Link to post
Share on other sites

W/w polecam. Fajne światełka, choć dla mnie za słabe. Polecam jakieś customy na bazie ultrafire, solarforce ( Greg allegro), lub convoy.

Dobrze złożoną latarką oświetlisz/ oślepisz pól lasu.

 

Kupując np gregowego solarforce'a na jego autorskim sterowniku, będziesz miał pierdylion funkcji, i możliwość używania włącznika paskowego, co w przypadku chińskich sterów skutkuje skakaniem po funkcjach np strobo, 30% itd.

 

allegro.pl/latarka-solarforce-l2p-970lm-xm-l2-u2-3c-ext-3-0-i5596972271.html

 

No i zasilisz je zwykłymi laptopówkami typu 18650 liion.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Ja wychodzę z założenia, że jak nie będzie wisieć na replice to mogę jej używać na codzień. I tak już któryś rok z kolei tyram swojego ultrafire c8 by Upek.

Niewątpliwą zaletą jest szeroka regulacja mocy, i zasilanie z laptopówek. Crki z perspektywy czasu są dla mnie za drogie.

 

Miałem tę ostatnią z twojego linku w łapkach. Fajne światełko, ale raz, że zasilane crkami, a dwa że stricte tylko na replikę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...