Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magnum Lynx 6.0


Recommended Posts

Witam, planuję zakup tych Magnumów. Posiada ktoś je lub przymierzał? Niestety stwierdziłem, że moje pustynne Magnumy mach 8.0 średnio się sprawdzają podczas strzelanek bo mnie obcierają prawdopodobnie przez nierówny teren bo podczas codziennego chodzenia jest ok. Może ktoś poleci inne buty za kostkę w cenie ~250zł?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Magnumów nie nosiłem, niemniej z doświadczeń moich oraz kolegów z ekipy polecić mogę w tej cenie dwa typy obuwia:

 

Grom Protektor wz.743 - znane i lubiane w środowisku, sprawdzone przez setki airsoftowców, wygodne jak bamboszki.

 

Haix Combat High Liability z Goretexem - II gatunek (który praktycznie nie różni się od I) dostępny jest w armyworldzie co jakiś czas w hiperatrakcyjnej cenie 280zł. Nic tylko czatować, bo generalnie jest to obuwie dwie klasy lepsze niż wszystko inne do dostania w cenie do 300zł - normalnie I gatunek kosztuje ok 800zł ;)

Link to post
Share on other sites

To zależy od indywidualnych cech noszącego.

 

Ja w swoich dwa tygodnie temu byłem na 24h milsimie - w dzień było ok 35* w cieniu i nie odczuwałem dyskomfortu. Mają jakiśtam system "klimatyzacji" a i gore jest w odmianie "Performance", czyli raczej całorocznej niż zimowej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...