Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 JG - nowy szkielet


Recommended Posts

Witam.

Kupiłem za grosze replikę MP5 od JG, miała ona pęknięty szkielet. Kupiłem więc elementa z łożyskami kulkowymi 9mm.

Myślę sobie że będzie wszystko ładnie i pęknie... No jednak nie.

Pomijając fakt, że replika nie podaje kulek (czego powodem jest, że głowica cylindra w szkielecie wchodzi za głęboko w cylinder, i popychacz nie może cofnąć się wystarczająco) to największy problem mam z podkładkowaniem. Każda zębatka z osobna kręci się bardzo ładnie, nie latają w górę i w dół. Lecz jednak gdy złoże 2 lub 3 to słychać obcieranie. Zębatki hamują (lekko ale w jakimś momencie). Po złożeniu tego wszystkiego podczas strzału jest naprawdę obrzydliwy dźwięk... Zębatki o sb nie ocierają, mają malutki dystans od siebie. Jednak zauważyłem, że jedna ze środkowa jest jakaś nie osiowa, nie dość, że na początku obcierała o szkielet, to po złożeniu ,,faluje" (patrząc na zębatkę gdy gearbox leży poziomo, zębatka środkowa faluje w górę i w dół)... Wcześniej jeszcze bardziej o szkielet ocierały, spiłowałem go więc w odpowiednim miejscu.

Co byście zrobili w takiej sytuacji? Wymieniać zębatki, sprawdzić coś jeszcze? Oczywiście zębatki stock, jak cała reszta części oprócz szkieletu i łożysk.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...