Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EndeBeats

Użytkownik
 • Content Count

  1,124
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Baaardzo stary sklep, istnieje.
 2. Ale faktycznie, przez idiotów w tym środowisku serio ludzie odchodzą od tego hobby. Adminowałem kilka największych grup na FB i po prostu już nie mogłem tego znieść. Wróciłem do starego hobby jakim jest DJing i jestem zadowolony. Odmeldowuję się.
 3. Wyglądają jak stare zęby KWA. Możliwe, że firma dorwała dostawcę zębatek dla KWA i teraz posiada takie same w ofercie.
 4. EndeBeats

  Azteko.pl

  Kolejne zamówienie bardzo szybko zrealizowane, niestety ostatnio zaczęli korzystać z usług dodatkowej firmy - apaczka.pl, przez co (mam wrażenie) proces dostawy jest wolniejszy. Zrobiłem jednego dnia 4 zamówienia w 4 różnych sklepach. Z 3 paczucha przyszła na drugi dzień, na aztekową czekałem 4 dni.
 5. Jak planujesz wywalić flaki to czemu nie. Obecnie części w GB są na poziomie ru-ru-ru-rurkowców.
 6. Ktoś wyżej polecał RK od boyi. Te repliki tak - były dobre, ale z 3/4 lata temu. Obecnie to jest smrut i ręce gniją od grzebania w tym.
 7. Pracownicy nie pracują, tylko przeglądają grupy na fejsiku. Na PW dowód.
 8. Dysza bodajże protech była. Teraz mam tę komorę z gumką maple leaf i lufą ZCI u siebie w LR-300 A&K ale w środku siedzi szkielet specny a dysza to długa do AK, bo stock był za długi i nie podawał. Co do gumki, kiedyś były lepsze, teraz są bardziej mięsiste i nie każda lufa pasuje.
 9. Ale pytanie mam proszę Pana. Po co zmieniać komorę, skoro w specnie siedzi pasująca i dająca dobre FPSy przy uszczelnieniu?
 10. Wrzucałem kilka takich do specn. Niewielki przyrost FPS, bo zwykle 5-10FPS, ale za to lepsza regulacja.
 11. Mmmm... zajeżdżające się tłoki w G&P mmmm... Miałem na serwisie 4 sztuki, które zajechały się po kilku magach. W jednej poszły zębatki. Trzeba zacisnąć poślady i wykosztować się jeszcze na to, choć wiem, że nie tego wymagają ludzie wydający od razu 1800 na coś, co ma być wysokiej jakości.
 12. W replice już ktoś musiał grzebać, na 99% serwis sklepu w którym kupiłeś replikę, bo zębatka pękła, gdy ją testowali przed wysyłką. Jeżeli chodzi o ubytek... cóż, chińska losowość, ale na moje będzie działać normalnie.
 13. W stocku jest krótka od AK, czyli 19.7.
×
×
 • Create New...