Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EndeBeats

Użytkownik
 • Content Count

  1,124
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Baaardzo stary sklep, istnieje.
 2. Ale faktycznie, przez idiotów w tym środowisku serio ludzie odchodzą od tego hobby. Adminowałem kilka największych grup na FB i po prostu już nie mogłem tego znieść. Wróciłem do starego hobby jakim jest DJing i jestem zadowolony. Odmeldowuję się.
 3. No hejka, jak tam? Poziom oszustw przez pana "milion ksyw" spadł, czy może urósł?
 4. Wyglądają jak stare zęby KWA. Możliwe, że firma dorwała dostawcę zębatek dla KWA i teraz posiada takie same w ofercie.
 5. EndeBeats

  Azteko.pl

  Kolejne zamówienie bardzo szybko zrealizowane, niestety ostatnio zaczęli korzystać z usług dodatkowej firmy - apaczka.pl, przez co (mam wrażenie) proces dostawy jest wolniejszy. Zrobiłem jednego dnia 4 zamówienia w 4 różnych sklepach. Z 3 paczucha przyszła na drugi dzień, na aztekową czekałem 4 dni.
 6. Jak planujesz wywalić flaki to czemu nie. Obecnie części w GB są na poziomie ru-ru-ru-rurkowców.
 7. Ktoś wyżej polecał RK od boyi. Te repliki tak - były dobre, ale z 3/4 lata temu. Obecnie to jest smrut i ręce gniją od grzebania w tym.
 8. Pracownicy nie pracują, tylko przeglądają grupy na fejsiku. Na PW dowód.
 9. Dysza bodajże protech była. Teraz mam tę komorę z gumką maple leaf i lufą ZCI u siebie w LR-300 A&K ale w środku siedzi szkielet specny a dysza to długa do AK, bo stock był za długi i nie podawał. Co do gumki, kiedyś były lepsze, teraz są bardziej mięsiste i nie każda lufa pasuje.
 10. Ale pytanie mam proszę Pana. Po co zmieniać komorę, skoro w specnie siedzi pasująca i dająca dobre FPSy przy uszczelnieniu?
 11. Wrzucałem kilka takich do specn. Niewielki przyrost FPS, bo zwykle 5-10FPS, ale za to lepsza regulacja.
 12. Mmmm... zajeżdżające się tłoki w G&P mmmm... Miałem na serwisie 4 sztuki, które zajechały się po kilku magach. W jednej poszły zębatki. Trzeba zacisnąć poślady i wykosztować się jeszcze na to, choć wiem, że nie tego wymagają ludzie wydający od razu 1800 na coś, co ma być wysokiej jakości.
 13. W replice już ktoś musiał grzebać, na 99% serwis sklepu w którym kupiłeś replikę, bo zębatka pękła, gdy ją testowali przed wysyłką. Jeżeli chodzi o ubytek... cóż, chińska losowość, ale na moje będzie działać normalnie.
 14. W stocku jest krótka od AK, czyli 19.7.
×
×
 • Create New...