Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Mam do przeznaczenia na replikę niecałe 800 zł. Trochę już bawię się w ASG, jakieś 2 lata, lecz to tylko z kolegami gdzieś po lasach się strzelamy. Mam 15 lat, więc moja wiedz jest dość ograniczona, raczej wypowiadać mogę się na temat replik za 500 zł... i to tak średnio. Interesują mnie repliki natowskie, myślę o l85 od army, i fc119 od forcecora. Może coś innego mi podpowiecie? i jeszcze czy jest pchać się w używki, bo czasem można fajne repliki od CA czy specna arms trafić za ok 450, i ewentualnie resztę kwoty przeznaczyć na jakiś serwis urzywki i ewentualne koszty nowych części. Z góry dziękuję za pomoc. Jeśli bym coś zdublował to proszę o linka do odpowiedniego tematu

Link to post
Share on other sites

Ja w tej kwocie brałbym kałacha od boyi, tego który mi się najbardziej podoba, a za resztę kwoty dokupił dobrą gumkę hop up (czarna systema, niebieski madbull) którą powinni Ci wymienić gratis, do tego dobrą baterię lipo i ładowarkę mikroprocesorową (polecam redox alpha v2, kup koniecznie razem zasilaczem). Do tego jak starczy to mosfet, kable modelarskie i wtyczka t-connect. Będzie pan zadowolony :)

Link to post
Share on other sites

Miałem styczność z boycami i powiem szczerze... używam teraz cm035, a kolego ma rk10- moja cyma wygląda i strzela lepiej więc unikałbym replik od dboy, mówię opierając to na moich własnych obserwacjach, może poskładał mu ją jakiś pijany chińczyk. A zresztą wolałbym coś nato.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...