Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nieziemska przygoda ! Początki


Recommended Posts

Witam.

 

 

Jako bardzo początkujący fan ASG mam do was szereg pytań. 'Chorobą' tą zaraził mnie mój przyjaciel, który zabrał mnie na jeden mecz. Od tamtego czasu dzień w dzień mi się to śni. Zamierzam bardziej wdrażać się w ten temat. Problem polega na tym że nie bardzo wiem czym się sygerować podczas zakupy guna. Ogólnie chciałbym żebym broń była dobra jakościowo , która przetrwa wiele (ze względu na małą ilosć gotówki) chciałbym żeby mi służył dobrze i długo na pistolet chciałbym przeznaczyć +/- 700zł. Co byście mi polecili ?

 

Kolejne pytanie co mi będzie potrzebne do broni ? Magazynki ? Baterie ?. Chciałbym mieć kompletny ekwipunek do dobrej zabawy.

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Lepiej już dorzucić do Specny.

Np. http://gunfire.pl/pr...rms-SA-B02.html

 

Do repliki na pewno będziesz potrzebował:

1) Magazynków (zależy jakie, średnio 1 mag = 30zł)

2) Baterii (50zł) - najlepiej LiPo (ogólnie to coś w stylu "jedyny słuszny wybór")

3) Ładowarki do baterii, do LiPo mikroprocesorowe to ok. 100-170zł, np. Redox V2 Alpha lub SkyRC Imax B6

Edited by reaper666
Link to post
Share on other sites

zdecydowanie w tej cenie polecam GFG07.

W stocku jest mosfet, preclufa (pewnie chińska, ale jednak), wzmocnione zębatki high tourqe, metalowe łożyska i łożyskowana głowica tłoka. Piszą też, ze guma HU montowana na ciepło. Kable niskooporowe. Replika full metal. Okładziny na 4 szyny Ris w pakiecie.

Sam mam taką i przyznam szczerze, ze za te pieniądze nie wciągniesz nic lepszego co po wyjęciu z pudełka będzie dawać radę bez żadnego nakładu pln.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...