Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam !

przeglądałem tematy i nie znalazłem żadnego tytułu poświęconego tym okularom więc stwarzam mój.

Mianowicie mam kilka pytań :

1. Uderzenie kulki o jakiej maksymalnie mocy wytrzymają dane okulary ?

2. Jakie sposoby są na parowanie o ile mi będą parować ? ( słyszałem że potrafią strasznie parować jednemu a drugiemu nie )

3. Czy hełm od góry i maska typu stalker bez problemu poradzą sobie ze możliwą szparą pomiędzy skórą a oksami

4. Jak spisują się te oksy z wkładkami korekcyjnymi.

5. I Ekstra pytanie - Czym się różnią Crosbowy od ICE oprócz 40 zł różnicy :icon_question:

Pytam się ponieważ chciałbym kupić dane oksy i chcę mieć pewność że wytrzymają co najmniej te 500 FPSów i w miarę będą wygodne. A później jak będą mnie oczy od soczewek boleć to kupić wkładkę korekcyjną.

Pozdrawiam :icon_smile:

Edited by Mridge
Link to post
Share on other sites

Hymm nie potrafię chyba czytać ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania, nic o FPSach jedynie normy ale to jest norma F(t) czyli 45m/s stalowa kulką lecz na filmiku na spec shopie testowano z 120 m/s co powinno dać normę b(t) więc mam mieszane uczucia. a co do reszty to tylko porównanie z ICE znalazłem i tyle.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...