Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty do 800 zł, czyli obuwniczy dylemat


Recommended Posts

Czołem Panowie!

 

Jak głosi tytuł mam dylemat, po 3 latach używania BW 2005 w wykonaniu Baltesa czas zaopatrzyć się w coś nowego "na wszelki" coby w zimie służyło.

Przejrzałem trochę butów i na ringu zostały cztery modele:

 

-Haix P6

-Haix P3

-Meindl MX-1

-Meindl Black Cobra

-BW 2005 wykonane przez firmę Prabos(kontrakty)

 

Mam ogromny problem z wyborem, który wynika m.in. z tego, że nie jestem przekonany do GTX w butach. Czy mógłbym zatem ładnie się uśmiechnąć z prośbą o opinie użytkowników ww. butów?

 

Usiłowałem szukać opinii i testów, ale jest tego piekielnie mało. Jeśli coś jednak pominąłem to zdzielcie mnie pałą w łeb i odeślijcie pod właściwy adres.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Polecam "trzewiki grom"

Buty naprawę wygodne i ciepłe kosztują 250 zł kolor czarny

Polecam ja w nich chodzę cały rok i latem nogą mi sie nie poci a zimą nie marznie.

Jedyną wadą to jest mało popularny

 

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Wybór się wziął i dokonał. Tzn. Prawie...

Póki co obrałem na cel:

-Combat High Liability GTX Haixa

-Bojowe kozaki BW z 2005 roku.

Oba w drugim gatunku, przez co zmieszczę w budżecie obie pary i jeszcze zapas specyfików się podepnie.

O ile Kampfstiefele znam już dobrze to ciekawy jestem ewentualnych wrażeń z użytkowania drugiego ww. modelu.

Temat właściwie można uznać za zakończony, chyba, że trafi się ktoś, kto zdoła podważyć słuszność wyboru.

Dzięki za pomoc Panowie! :)

Link to post
Share on other sites

@asgwolf - proponując takie niskiej jakości buty (w porównaniu do przedstawionych w pierwszym poście) powinieneś iść do kąta i odpokutować swój głupi pomysł ;)

Swoją drogą nie wiem też jak możesz sądzić że ten baaardzo popularny model "grom" od protectora jest właśnie mało popularny, chyba że masz na myśli zephyry, bądź co bądź w powyższym zestawieniu są bardzo słabe.

 

Combat High Liability GTX Haixa są spoko

Ale zastanów się nad czymś lżejszym.

Warto popatrzeź na OLX - przykładowo normalnie kosztują koło tysiaczka i są warte każdej złotówki.

Link to post
Share on other sites

Dzięki Szmerglu :)

Cały myk w tym, że mogę je mieć z dobrze znanego sklepu w 2. gatunku za niecałe 400 zł, więc mnie kuszą.

Myślałem nad czymś lżejszym, ale ciężko znaleźć nowe buty w tak atrakcyjnej cenie.

No i nie powinienem też specjalnie narzekać na wagę, bo jak wspominałem, swoje w bundesach już przebieżyłem i po trzech latach nie mam żadnych powodów do niezadowolenia :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...