Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szmerglu

Admin
 • Content Count

  2335
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

17831 profile views
 1. szmerglu

  Nwm

  No tytuł zdecydowanie zachęca, żeby się udzielać w dyskusji no nie ma co :) Z Twojego linku się nie zmieści - emkowe ładownice są węższe
 2. Jakbyś chciał się dowiedzieć to byś odszukał obszerny temat, który jest o tej replice i byś wiedział :) To samo odnośnie wszystkiego co podlinkowałeś, oraz zadałeś o to pytanie. Lufy specny to chińczyk i raz może być lepiej, raz gorzej. Czy będzie lepiej niż stock? Tak. Jednak jak już wydajesz pieniądze, to pomyśl o czymś lepszym o ile planujesz dłuższą przyszłość z tą repliką. Kulki GG będą dobre - po resztę zerknij w tematy o kulkach, a nawet artykuły na portalu - jest tego sporo.
 3. Zamówienie indywidualne u jednego z wielu krawców?
 4. KWM o ile pamiętam nie ma płyt standalone zatem stosowanie tylko wkładów twardych z niej wyciągniętych to znaczne pogorszenie właściwości ochrony. O ile pamiętam w standardzie twarde wkłądy są ICW, które wymagają do zapewnienia odpowiedniej ochrony wkładów miękkich. Za rączkę, cię trzymać nie mam zamiaru ale jeśli korzystasz z tej ochrony nie tylko na pas taktyczny, to zdecydowanie odradzam pogarszanie właściwości ochronnych poprzez stosowanie samych płyt ICW. Chociaż jest możliwe, że masz płytę SA, ponieważ też takie występują w ofercie Maskpolu i nie wiem co tam do Ciebie trafiło na magazyn.
 5. Zerknij jeszcze na forum regionalne, trochę niżej masz działy.
 6. Kolega chyba nie jest chętny na znalezienie pomocy skoro podał tak mało informacji :(
 7. Dobrze by było gdybyś określił budżet oraz oczekiwania. Nie mamy zielonego pojęcia czego potrzebujesz. Ciężko będzie też pomóc jeśli sam nie będziesz w stanie tego określić. Zerknij też tutaj
 8. szmerglu

  Sklepy

  Proszę bardzo - cały dział i zbiór opinii od wiekówtemu po dziś dzień.
 9. https://wmasg.com/pl/forum/topic/169141-mb4403-tuning https://wmasg.com/pl/forum/forum/202-karabiny-wyborowe-opisy-i-tuning https://wmasg.com/pl/forum/topic/169811-mb4403a-well-klon-aws-l96-tm Zapoznaj się z linkami - wnioski wyciągniesz sam :-)
 10. Jeszcze na portalu jest trochę o ICS w linkach masz obszerne artykuły na ich temat. Przykładowo tutaj o CXP I tutaj o Peleador od ICS Polecam w googlu wpisać pożądany nas element oraz dopisać WMASG. Oczywiście nasza wyszukiwarka też działa całkiem sprawnie jakby co ;-)
 11. Opinie sklepów są do przeczytania w dziale SKLEPY :-) i to dość sporo Wybrałeś na daną chwilę średnią półkę cenową i kompletnie różne repliki - zdecyduj się wpierw co Ci się bardziej podoba, bo technicznie za dużo się nie różnią. Warto też poszukać na forum w dziale replik z średniej półki, trochę wiedzy na temat bratnich modeli już tam jest.
 12. Bezpiecznik dobierz ilość amper przez moc baterii bo są od 20A do 30A i może być krótki i długi. Na odległość ciężko coś stwierdzić
×
×
 • Create New...