Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szmerglu

Admin
 • Content Count

  2284
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

17264 profile views
 1. Przerywacz na zębatce lub sam przerywacz :) Może być też źle założona gumka hopup Była rozbierana?
 2. Dzieje się tak dlatego, że młodzi nie chcą czerpać już dawno spisanej wiedzy - myślą, że wiedzą lepiej. Co za tym idzie powielają błędy, które już ktos dawno temu przerobił. Kiedyś zaczynając zabawę z Airsoftem przy nikłym wyborze czegokolwiek, zaczynało się od zbierania wiedzy - tu na forum; bo niczego innego nie było. W tym też miejscu padały głupie pomysły szybko zresztą prostowane przez starych airsoftowych pierników. Dzięki, takiemu wychowaniu (wobec zresztą wielu stawało okoniem) nikt głupot nie odpierdzielał. Dziś natomiast wystarczy pójść do sklepu, których jest mnóstwo, lub zamówić przez neta co się tylko podoba i heja do lasu... Kto będzie tracił czas na pogłębianie wiedzy związanej z tą zabawą.
 3. Lowy Elite gtx to ciężki but górski - na spacer po prostej odpada Airpower Haixa to prawie to samo co P9 różni się tylko zastosowaną skórą. W części portalowej jest dość obszerny artykuł mojego autorstwa na ich temat. Batesów ogólnie nie lubię i jest to model bardziej na twardą nawierzchnię niż teren.
 4. Obadam części i się odezwę - lub nie, ale raczej tak :D
 5. Po co zakładasz nowy temat skoro jest już jeden w opiniach? https://wmasg.com/pl/forum/topic/131390-sklep-deltashop/page/8/#comments
 6. szmerglu

  Gunfire.pl

  Rozumiem, że proces reklamacyjny trwał długo i można mieć o to pretensje. Jednak w tak dużym sklepie przelewy to nie kwestia momentu - dwa dni to nic. Zazwyczaj czeka się 14 dni robocze, by siać panikę.
 7. szmerglu

  Beryl

  Rzadko, ale się trafiały.
 8. @wallop Przestań wpychać wszędzie oferty serwisu bo zaczyna być to drażniące. @Stuleja Nie drapać się i używać pełnych zdań złożonych, a na bank będzie łatwiej z komunikacją
 9. Tak -jednak da to punkt wyjścia w co celować. Zawsze można sobie zamówić próbniki i przykładać do opo :D
 10. Powiem krótko: Haixy to toporne ale wygodne buty, które dobrze obejmują i stabilizują stopę. Bardzo trwałe i wytrzymałe, z rewelacyjną podeszwą na ciężkie podłoże. Lowy to bardzo lekki i wygodny but doskonale dopasowujący się do stopy z dobrą amortyzacją na twardym. Niezbyt trwałe - gdyż nie mają takie być, podeszwa głównie na płaski teren - za miękka przez co się szybko wyciera.
 11. szmerglu

  Start

  Thor_ jak coś Cię boli to wyskocz do baru i się napij. Przewietrzysz głowę i może wtedy przeczytasz ten niechlujnie napisany post raz jeszcze Pomogę rozszyfrować to, co uznałeś za lenistwo. Jak widać wyraźnie powyżej użyto paru słów kluczowych jak "problem" "dopasowanie rozmiaru" oraz "nie ogarniam rozmiarówki". Może to dla Ciebie śmieszne, ale ja osobiście znam ten problem dobitnie na przykładzie kolegów z pracy, którzy nie ogarneli zmiany z centymetrów na "europejskie". Zatem zamiast być zgryźliwym dziadem ( ;-) ) mógłbyś napisać coś faktycznie konstruktywnego, jak chociażby zapytać na jakie umundurowanie patrzy, aby pomóc dopasować rozmiarówkę.
 12. Odnotowano - czekać w ukryciu.
×
×
 • Create New...