Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szmerglu

Admin
 • Content Count

  2,405
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

18,203 profile views
 1. szmerglu

  powrót

  Nic tragicznego się nie powinno stać więc luz ;)
 2. Jak wrzucasz, to zerkam co tam ciekawego się dzieje w moich airsoftowych rodzinnych stronach ;)
 3. Tak, widać śrubkę na imbus ;) musisz wpierw ją odkręcić kluczem imbusowym odpowiedniego rozmiaru - ale rób to z wyczuciem i tylko dobrym imbusem bo potrafią się przekręcić.
 4. To be honest the best option would be to sell them and buy some compatible ones. Can You give us some more details about the nature of the issue? They do not fit into the chamber or they do not feed the bbs correctly? Unfortunetly I personaly do not have the experience and knowladge with those AK's needed to help You, but giving us more details would help.
 5. https://wmasg.com/pl/forum/topic/152345-przeczytaj-mnie-zanim-zapytasz/ Poczytaj sobie dział ;) Masz tam kolbę która pomieści sporo akumulatorów - od krótkiego sticka lipo po dzielone.
 6. szmerglu

  Bateria

  Najmocniejsza? Co przez to rozumiesz? Największa pojemność, moc?
 7. Szczerze przy tym budżecie to po prostu bierz co Ci się podoba. Różnice są marginalne. Najciężej po takiej przerwie jest znaleźć strzelanki bo teraz wszystko rozsiane po setkach stron na FB
 8. Złe zabezpieczenie przedmiotu w paczce tak się może kończyć - to też jest po stronie sprzedającego ;)
 9. Musisz określić co Ci się podoba. W dzisiejszych czasach tylko budżet ogranicza w wyborze sprzętu. Poczytaj forum - jest masa informacji na temat replik i sprzętu. Pamiętaj natomiast że na FB każda sroka swój ogon chwali ;)
 10. Jeśli mam być szczery to za wiele nie widać po tych zdjęciach Sprawdź czy jak wsadzisz wacik do uszu do środka, czy ów rysa zbiera watę, czy nie. Jeśli tak - to lufa do wymiany.
 11. Żadne prawo w kodeksie karnym otwarcie nie zabrania zabawy replikami ASG ponieważ nie podlegają pod żadne regulacje: są to zwyczajnie zabawki. Natomiast kodeks dżentelmena zabrania paradowaniem przedmiotami które przypominają nawet z bliska broń palną w miejscach publicznych. Nie ma potrzeby wprowadzać niepotrzebny niepokój osób postronnych. Tak samo strzelanie do tarcz - o ile jest to zabawka i jej energia kinetyczna jest dość niska, to może przyczynić się do niepokoju osób postronnych nie mających pojęcia że jest to niegroźna w zasadzie zabawka.
 12. Bądź co bądź zakładanie airsoftowej kolby: wykonanej z gorszych tworzyw, do broni palnej, może być ryzykownym rozwiązaniem :)
 13. Możesz chociaż odrobinę okreslic oczekiwania? Karabin to raczej wielka krowa :) może jakiś pistolet maszynowy? MP5?
 14. Ciężko nam wróżyć z fusów. Coś pyłu zawsze skądś może się zebrać i przykleić do smaru chociażby. Nie wiemy o jakiej replice mowa, czy ma układ sterowania, mosfet czy kostkę stykową. Mało danych dałeś żeby coś podpowiedzieć.
×
×
 • Create New...