Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szmerglu

Admin
 • Content Count

  2281
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

17234 profile views
 1. Lowy Elite gtx to ciężki but górski - na spacer po prostej odpada Airpower Haixa to prawie to samo co P9 różni się tylko zastosowaną skórą. W części portalowej jest dość obszerny artykuł mojego autorstwa na ich temat. Batesów ogólnie nie lubię i jest to model bardziej na twardą nawierzchnię niż teren.
 2. Obadam części i się odezwę - lub nie, ale raczej tak :D
 3. Po co zakładasz nowy temat skoro jest już jeden w opiniach? https://wmasg.com/pl/forum/topic/131390-sklep-deltashop/page/8/#comments
 4. szmerglu

  Gunfire.pl

  Rozumiem, że proces reklamacyjny trwał długo i można mieć o to pretensje. Jednak w tak dużym sklepie przelewy to nie kwestia momentu - dwa dni to nic. Zazwyczaj czeka się 14 dni robocze, by siać panikę.
 5. szmerglu

  Beryl

  Rzadko, ale się trafiały.
 6. @wallop Przestań wpychać wszędzie oferty serwisu bo zaczyna być to drażniące. @Stuleja Nie drapać się i używać pełnych zdań złożonych, a na bank będzie łatwiej z komunikacją
 7. Tak -jednak da to punkt wyjścia w co celować. Zawsze można sobie zamówić próbniki i przykładać do opo :D
 8. Powiem krótko: Haixy to toporne ale wygodne buty, które dobrze obejmują i stabilizują stopę. Bardzo trwałe i wytrzymałe, z rewelacyjną podeszwą na ciężkie podłoże. Lowy to bardzo lekki i wygodny but doskonale dopasowujący się do stopy z dobrą amortyzacją na twardym. Niezbyt trwałe - gdyż nie mają takie być, podeszwa głównie na płaski teren - za miękka przez co się szybko wyciera.
 9. szmerglu

  Start

  Thor_ jak coś Cię boli to wyskocz do baru i się napij. Przewietrzysz głowę i może wtedy przeczytasz ten niechlujnie napisany post raz jeszcze Pomogę rozszyfrować to, co uznałeś za lenistwo. Jak widać wyraźnie powyżej użyto paru słów kluczowych jak "problem" "dopasowanie rozmiaru" oraz "nie ogarniam rozmiarówki". Może to dla Ciebie śmieszne, ale ja osobiście znam ten problem dobitnie na przykładzie kolegów z pracy, którzy nie ogarneli zmiany z centymetrów na "europejskie". Zatem zamiast być zgryźliwym dziadem ( ;-) ) mógłbyś napisać coś faktycznie konstruktywnego, jak chociażby zapytać na jakie umundurowanie patrzy, aby pomóc dopasować rozmiarówkę.
 10. Odnotowano - czekać w ukryciu.
 11. Hamować piętą młodzieży bo się pogniewam!
 12. nie wiemy do czego, gdyż kolega nie przedstawił szczegółów jego zastosowania. Do replik i zastosowań naszego "teatru działań" jest to mierny celownik.
 13. Kolego dziękujemy ślicznie za zaangażowanie ;) Nie chcę go wypalać, ale zerknij na część portalową strony, szczególnie artykuły i poradniki :) To już było - przeczytaj, przeanalizuj; wyciągnij wnioski i ewentualnie zaproponuj coś nowego biorąc pod uwagę zmieniający się rynek.
×
×
 • Create New...