Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szmerglu

Admin
 • Content Count

  2,357
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

18,032 profile views
 1. Zerknij do nas na giełdę, uda się czasem znaleźć jakiegoś taniego elektryka używanego. https://wmasg.com/pl/auction/show/65216 https://wmasg.com/pl/auction/show/65575 Tylko podpytaj czy w zestawie jest akumulator z ładowarką O serwis się nie martw, to nie jest już wiedza tajemna i zawsze znajdzie się w okolicy ktoś kto umie wymienić tłok czy zębatki.
 2. Zjedź trochę niżej forum i odszukaj "mazowieckie" ;)
 3. Wyjmij gumkę hop up - zobacz wpierw czy dystanser nie jest na maxa wykręcony i nie blokuje za bardzo kulek. Długość dyszy była taka sama? Finalnie pozostaje inspekcja samej lufy. Sprawdź czy nie jest wykrzywiona, czy wewnątrz nic się nie utleniło i nie ma żadnej zadry. Nawet małe uszkodzenie mechaniczne moze być na tyle niefortunne, że kulka akurat tam będzie się blokować.
 4. To pytanie byłoby lepsze w dziale regionalnym :)
 5. Pewnie padł przerywacz :) Wyszukiwarka rozjaśni co to.
 6. szmerglu

  nie działa

  Wymowny tytuł tematu. Jak kupiłeś nową to zwyczajnie odeślij do wymiany ;) Sprawdź wpierw na innym akku i pilnuj terminu zwrotu.
 7. Luz - tu nie ma wypadających łusek, a większość manipulatorów jest obsługiwanych sporadycznie. Jeśli masz jakiś sklep w pobliżu to podjedź i zobacz co Ci leży. Wspomniany G36 jest spoko ze względu na obustronne manipulatory i to dość dobra replika. Jedyna bolączka to osobliwe magazynki, ale można dokupić adapter do STANAGów i się tym nie przejmować.
 8. Pozostało tylko przylutować, jeśli jeszcze jest do czego. Ewentualnie znaleźć część zamienną silnika (kiedyś były w ofertach sklepów) i wymienić ułamany element silnika.
 9. https://wmasg.com/pl/forum/search/?q=l96&quick=1
 10. Sam mam 180 cm i bardzo długo biegałem z Mp5A2 (stała kolba) i nie miałem najmniejszego problemu z jej wymiarami.
 11. Łooo stary, żeby odczytać intencje Twojego pytania, to trzeba się nieźle wysilić. Konstruowanie zdań to dość prosta czynność. Domyślam się jednak, że masz obawy czy mając 180 ta replika nie będzie za mała dla Ciebie? Ci panowie nie mają problemu z jej wielkością....
 12. 1. Celuj zatem w 11V https://www.taiwangun.com/pl/lipo-11-1v/akumulator-li-po-1100mah-11-1v-20c-deans-ipower-2 ten powinien się zmieścić. 2. Osobiście polecam mikroporcesorową - ale to drogi interes. 3. Nie musisz, ale możesz - weź pod uwagę jakie wejscie ma akumulator który planujesz kupić. TDEANS jest po prostu lepsze, trzyma dobrze i zajmuje mniej miejsca 4. Nie mam pojęcia czy dobrze podaje - zawsze możesz odesłać powołując się na ustawę dotyczącą zakupów na odległość.
 13. Pierwsza podstawowa zasada airsoftu - bierz to co Ci się podoba :) Ty masz się tym bawić i to tobie ma sprawiać przyjemność. Co do względów technicznych - zerknij na forum na działy poniżej lub użyj wyszukiwarki. Większość replik mamy już opisanych i są oponie na ich temat. Jeśli nie konkretne modele to firmy na pewno.
 14. https://wmasg.com/pl/articles/view/6810 Artykuł o Spitfire. https://wmasg.com/pl/articles/view/5290 Temaplar Miłej lektury.
 15. CM028 nie jest repliką pierwszej klasy - zerknij w właściwy dział i zapoznaj się z obszernym tematem o tej replice. Tam znajdziesz odpowiedź, zapamiętaj też dobrą radę na przyszłość- wpierw szukaj informacji, a później produkuj post. Większość pytań ma już swoje odpowiedzi - stad pozornie nic się tu nie dzieje. Na FB w kółko wałkuje się te same pytania, tu wystarczy odrobinkę własnego wysiłki. Kolega powyżej dobrze naprowadził na ewentualne kłopoty. Chociaż osobiście obstawiam ze ustawiles hopa na maksa i masz niskiej jakosci kulki. Jeśli masz highcapa to oczywiscie liczę że zapoznałeś si
×
×
 • Create New...