Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szmerglu

Admin
 • Content Count

  2297
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

17397 profile views
 1. To jest na CO2? sprawdz czy poprawnie wkreciles nabój i czy magazynek dochodzi do końca gniazda.
 2. Wystaw ogłoszenie w giełdzie :) Najlepiej w kategorii KUPIĘ - tam zagląda najwięcej użytkowników. Spróbuj też w dziale regionalnym naszego forum.
 3. Możesz podlinkować? Google coś słabo szuka tego sklepu
 4. Pozostaje tylko potwierdzić. Skoro jesteś nowy to GB jest jak wyprawa na Rysy :) da się, ale lepiej jednak trochę się do tego przygotować.
 5. Forma nie ma tu czasem nic do rzeczy. Jak wróciłem z "A" to pociłem się na potęgę stojąc w miejscu. Z czasem ciało też się przyzwyczai :) Oczywiście lepsza kondycja i wydolność tlenowa organizmu zawsze na propsie :)
 6. Sprężynowy Walther of HFC wymiatał :) Później Famas Cyberguna też w sprężynie robił robotę:) Bierz co Ci się podoba. Te parę stówek przynajmniej da Ci gwarancję. Zaczniesz się bawić, strzelać to wiedza przyjdzie sama i odłożysz na coś lepszego.
 7. Nie tylko niższy stopniem, oddawanie honorów obowiązuje na równi. 38. Podwładni i młodsi oddają honory pierwsi, a żołnierze równi stopniem – jednocześnie. Starsi stopniem wojskowym odwzajemniają honory Natomiast w pomieszczeniach w trakcie pełnienia obowiązków można się poczuć jak ten kierowca Golfa : 40. W miejscach wykonywania obowiązków służbowych (w pomieszczeniach służbowych) honory oddaje się przełożonym (starszym) przez powstanie, przyjęcie postawy zasadniczej i skłon głowy – tylko podczas pierwszego ich przybycia.
 8. No tak bo wybór jest ogromniasty :) A jak nie wie nic to są poradniki na portalu :) odrobinę chęci i już będzie wiedział co chce.
 9. Hmmm A skąd mamy wiedzieć, co Ci się podoba i jakie masz wymagania? :)
 10. szmerglu

  Buty Haix opinie

  Skoro masz stopy uformowane przez józefy to istnieje prawdopodobieństwo że profilowany but pod standardową stopę będzie musiał się poddać po paru obtarciach. Buty Haix HHOO konstrukcja buta jest podobna do opisywanych przez nas https://wmasg.com/pl/articles/view/7067 Buty Taktyczne Haix GSG9-S CrossTech Ten but jest nowy w odróżnieniu od podanych przez Ciebie wcześniej. 2 gatunek oznacza pewne wady konstrukcyjne lub ubytki, przy odpowiedniej cenie można się na to godzić - a czasami nawet nigdy nie dostrzeże się wady. Konstrukcja też powinna przypaść Ci do gustu - mocno opina stopę tak jak Józefy Buty Wojskowe Holenderskie Haix Laars Gevecht Na temat tego obuwia się nie wypowiem bo nie miałem z nim styczności ale konstrukcja wskazuje na użytkowanie w terenie górzystym. Jednak jeśli opis jest poprawny i są konstrukcyjnie zbliżone do Nepali to jest to fajny toporny but na różne warunki terenowe. Co do podanego wcześniej modelu Tessara to nie mam z nim doświadczenia, jednak odradzam tych wszystkich pseudo taktycznych wynalazków trzaskanych w Pakistanie czy Chinach.
 11. Przerywacz na zębatce lub sam przerywacz :) Może być też źle założona gumka hopup Była rozbierana?
 12. Dzieje się tak dlatego, że młodzi nie chcą czerpać już dawno spisanej wiedzy - myślą, że wiedzą lepiej. Co za tym idzie powielają błędy, które już ktos dawno temu przerobił. Kiedyś zaczynając zabawę z Airsoftem przy nikłym wyborze czegokolwiek, zaczynało się od zbierania wiedzy - tu na forum; bo niczego innego nie było. W tym też miejscu padały głupie pomysły szybko zresztą prostowane przez starych airsoftowych pierników. Dzięki, takiemu wychowaniu (wobec zresztą wielu stawało okoniem) nikt głupot nie odpierdzielał. Dziś natomiast wystarczy pójść do sklepu, których jest mnóstwo, lub zamówić przez neta co się tylko podoba i heja do lasu... Kto będzie tracił czas na pogłębianie wiedzy związanej z tą zabawą.
 13. Lowy Elite gtx to ciężki but górski - na spacer po prostej odpada Airpower Haixa to prawie to samo co P9 różni się tylko zastosowaną skórą. W części portalowej jest dość obszerny artykuł mojego autorstwa na ich temat. Batesów ogólnie nie lubię i jest to model bardziej na twardą nawierzchnię niż teren.
×
×
 • Create New...