Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szmerglu

Admin
 • Content count

  2275
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

17133 profile views
 1. szmerglu

  Gunfire.pl

  Rozumiem, że proces reklamacyjny trwał długo i można mieć o to pretensje. Jednak w tak dużym sklepie przelewy to nie kwestia momentu - dwa dni to nic. Zazwyczaj czeka się 14 dni robocze, by siać panikę.
 2. szmerglu

  Beryl

  Rzadko, ale się trafiały.
 3. szmerglu

  Dystanser flat hop

  @wallop Przestań wpychać wszędzie oferty serwisu bo zaczyna być to drażniące. @Stuleja Nie drapać się i używać pełnych zdań złożonych, a na bank będzie łatwiej z komunikacją
 4. szmerglu

  strona z częściami z rozbiórki

  http://wmasg.com/pl/auction/
 5. Tak -jednak da to punkt wyjścia w co celować. Zawsze można sobie zamówić próbniki i przykładać do opo :D
 6. szmerglu

  Haix P9 vs Lowa Zephyr GTX TF

  Powiem krótko: Haixy to toporne ale wygodne buty, które dobrze obejmują i stabilizują stopę. Bardzo trwałe i wytrzymałe, z rewelacyjną podeszwą na ciężkie podłoże. Lowy to bardzo lekki i wygodny but doskonale dopasowujący się do stopy z dobrą amortyzacją na twardym. Niezbyt trwałe - gdyż nie mają takie być, podeszwa głównie na płaski teren - za miękka przez co się szybko wyciera.
 7. szmerglu

  Start

  Thor_ jak coś Cię boli to wyskocz do baru i się napij. Przewietrzysz głowę i może wtedy przeczytasz ten niechlujnie napisany post raz jeszcze Pomogę rozszyfrować to, co uznałeś za lenistwo. Jak widać wyraźnie powyżej użyto paru słów kluczowych jak "problem" "dopasowanie rozmiaru" oraz "nie ogarniam rozmiarówki". Może to dla Ciebie śmieszne, ale ja osobiście znam ten problem dobitnie na przykładzie kolegów z pracy, którzy nie ogarneli zmiany z centymetrów na "europejskie". Zatem zamiast być zgryźliwym dziadem ( ;-) ) mógłbyś napisać coś faktycznie konstruktywnego, jak chociażby zapytać na jakie umundurowanie patrzy, aby pomóc dopasować rozmiarówkę.
 8. szmerglu

  Czechosłowacja

  Odnotowano - czekać w ukryciu.
 9. szmerglu

  M-ki [Specna Arms]

  Hamować piętą młodzieży bo się pogniewam!
 10. szmerglu

  Kolimator ze światłowodem

  nie wiemy do czego, gdyż kolega nie przedstawił szczegółów jego zastosowania. Do replik i zastosowań naszego "teatru działań" jest to mierny celownik.
 11. szmerglu

  Kompedium wiedzy dla nowego

  Kolego dziękujemy ślicznie za zaangażowanie ;) Nie chcę go wypalać, ale zerknij na część portalową strony, szczególnie artykuły i poradniki :) To już było - przeczytaj, przeanalizuj; wyciągnij wnioski i ewentualnie zaproponuj coś nowego biorąc pod uwagę zmieniający się rynek.
 12. szmerglu

  Obóz szkoleniowy z specjalsami

  To rozumieją tylko osoby, robiące "w firmie" :-) Nie ukrywam, że czepiałem się trochę dla czepiania - ale z wiadomych już powodów.
 13. szmerglu

  Serwis pana P. Wojciechowskiego

  Czasami trochę spamu potrzeba dla "dobra ogółu" Czekam zatem na informacje o zwrocie części, by wywalić po jakimś czasie temat w kosmos.
 14. szmerglu

  gore-tex wz128/mon

  Oryginalny gore na licencji był bardzo krótko i w małej ilości. Nowe trilaminaty od summita są mega wypas i proszę nie szerzyć herezji jakoby gore był lepszy od trilaminatu od summita - nie jest "koniec kropka". Jaki rozmiar chcesz kupić?
×