Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szmerglu

Admin
 • Content Count

  2323
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

17682 profile views
 1. https://wmasg.com/pl/forum/topic/169141-mb4403-tuning https://wmasg.com/pl/forum/forum/202-karabiny-wyborowe-opisy-i-tuning https://wmasg.com/pl/forum/topic/169811-mb4403a-well-klon-aws-l96-tm Zapoznaj się z linkami - wnioski wyciągniesz sam :-)
 2. Jeszcze na portalu jest trochę o ICS w linkach masz obszerne artykuły na ich temat. Przykładowo tutaj o CXP I tutaj o Peleador od ICS Polecam w googlu wpisać pożądany nas element oraz dopisać WMASG. Oczywiście nasza wyszukiwarka też działa całkiem sprawnie jakby co ;-)
 3. Opinie sklepów są do przeczytania w dziale SKLEPY :-) i to dość sporo Wybrałeś na daną chwilę średnią półkę cenową i kompletnie różne repliki - zdecyduj się wpierw co Ci się bardziej podoba, bo technicznie za dużo się nie różnią. Warto też poszukać na forum w dziale replik z średniej półki, trochę wiedzy na temat bratnich modeli już tam jest.
 4. Bezpiecznik dobierz ilość amper przez moc baterii bo są od 20A do 30A i może być krótki i długi. Na odległość ciężko coś stwierdzić
 5. https://wmasg.com/pl/articles/view/3724 Poradnik w zasadzie nadal aktualny :-) Zapraszam do czytania
 6. Tak, bezpiecznik może tu zdecydowanie pomóc ;-) Jednak jest możliwość podpięcia złączek bez niego, ale ryzykujesz w przypadku zwarcia spaleniem baterii (i ewntualnej eksplozji jesli to lipo) lub spaleniem silnika/styków/kabli. Jeśli silnik kręci i nie dochodzi do oddania "Strzału" to jest parę opcji - silnik opadł i jego zębaka nie napędza reszty zębatek / któraś zębatka zgubiła zęby i nie ma jak kręcić / zęby zgubił tłok.
 7. Mi to wygląda n jakąś używkę.
 8. Słabo słychać, jednak skoro mówisz, że zębatki są całe - to faktycznie silnik może opadać i nie dochodzi do zębatki w GB. Wyjmij GB, rozkręć i zdejmij sprężyne (chyba że ma opcje wymiennej sprężyny to po prostu wyjmij sprężynę). Bez założonej sprężyny dokręcaj silnik - od zewnątrz będzie zapewne mały imbus do dokręcania.
 9. Pragnę jedynie przypomnieć, że nie politykujemy tutaj więc wrzuty partyjne proszę zachować dla siebie ;-)
 10. Gemeralnie facebooki Gunblog mocno punktuje ten raport co jest zabawne bo zawsze szkalowali produkty z FB :) Źródło https://www.facebook.com/gunblog.eu/posts/5203375616370367
 11. Tydzień minął i wyszlo tyle kwiatków na temat tero artykułu że chyba nie ma co ciągnąć tematu.
 12. O kolego, ten temat tu jest wałkowany ponad 15 lat :) odkąd jest więcej jak 3 producentów replik :D Czym się kierować: Budżet zawęzi wybór Gust - wyselekcjonuj to co CI się podoba Producent - będzie łatwiej znaleźć informację Jak już wybierzesz karabinek danego producenta - zerknij na forum w dziale odpowiednim do repliki i poczytaj co w niej siedzi. Przekonasz się że pod względem technicznym w danym przedziale cenowym różnic wielkich zazwyczaj nie ma Poczytasz też czy model jest ogónie polecany, czy też nie. Wiele replik danego producenta rózni się tylko i wylacznie obud
 13. Stare, ale nadal aktualne. Jeśli chcesz poprawić osiągi (performance :) ) To zacznij od porządnej precki, gumeczki i tego typu zabaw. Koszt podobny co przy tuningu mocowym. Natomiast osiągi się poprawią bez zwiekszania predkosci kulki. Jak już będziesz miał porządną preckę i nie spartaczoną komorę z gumką to zacznij się bawić w moc. Będziesz odczuwał poprawę zdecydowanie lepiej niż jak zaczniesz na odwrót.
 14. Skoro świeżo zakupiona to reklamuj :) Niech się martwi sklep, który sprzedał niesprawdzoną replikę - to się zdarza.
×
×
 • Create New...