Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

g-001 boyi (g36c) nie strzela, nie wydaje dzwiekow


Recommended Posts

Cześć!

Jakieś 1 1/2 roku temu zaczalem swoja przygode z airsoftem. Na poczatku zajmowalem sie replikami sprezynowymi ale potem gdy uzbieralem kase /poniewaz w przedziale ok. 350 zl nie bylo replik sprezynowyc procz sniperow/ postanowilem kupic replike AEG. Po poszukiwaniach znalazle za 360 zl powyzszy karabin. Wszystko wydawalo sie ok wiec kupilem. Zaraz po zakupie pojawily sie problemy, poniewaz karabin nie strzelal, nie wydawal odglosow. Kiedy zadzwonilem do serwisu strony powiedziano mi zebym raz przykrecal, raz odkrecal srubke ktora znajduje sie pod chwytem. Jest to ta srodkowa srubka. I faktycznie przez 3 dni dzialalo potem pomimo krecenia dalej nic. Nie chcialo mi sie odeslac repliki do gwarancji i tak minal rok. Po roku (jakies 1,5 tyg. temu) zadzwonilem i postepowalem zgodnie z instrukcjami pana z serwisu . Jednak nic to nie dalo. Powiedzial mi zebym odeslal replike do gwarancji. Jednak gdy chcialem to zrobic ze smutkiem odkrylem ze termin gwarancji minal tydzien temu (od czasu zadzwonienia). Karabin nie wydaje zadnych dzwiekow, nic a kable przy baterii sie nagrzewaja. Jesli ktos wie czemu tak sie dzieje to prosze napiszcie.

Z gory dzieki :icon_wink:

 

PS. Do 04.11.2015 dorzuce zdjecia o jakie srubki chodzi i w ogole bede dawal jak ktos bedzie chcial :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...