Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak "nastawić" wkładki korekcyjne?


Recommended Posts

Witam. Mam już zakupioną replikę i chciałem się postrzelać. Niestety tam gdzie kupywałem replikę zabrakło okularków więc muszę kupić inne. Znalazłem bardzo polecane okularki

Peltor AOSafety QX3000

 

Znalazłem te wkładki do tych oksów http://www.wojskowy.com/sklep-internetowy/okulary/wkładka-rx-do-okularów-peltor-aosafety-qx3000-detail

i teraz dwa pytania:

1.Czy będą pasować?

2.Jak "nastawić" wkładki do mojego wzroku (noszę okulary, mam -3.70)

U kogo to nastawić czy to się wybiera itd.

Link to post
Share on other sites

Wkładka umożliwia zamontowanie szkieł korekcyjnych do wszystkich okularów QX3000 dostępnych na naszych innych aukcjach.

 

Wkładka posiada zamontowane szkła "zerowe", neleży udać się z nią do okulisty w celu zamontowania odpowiednich dla siebie szkieł.

 

Można dopasować do każdego rodzaju szkieł o mocy +4,00 / -4,00 z cyl. 2,00

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem za bardzo tego. To są wkładki które się wpina do okularów a w te wkładki szkła. Teraz poszukaj mi gdzie mogę kupić takie szkła korekcyjne.

Ja mam teraz 100 zł okulary 50 zł wkładki 30 zł i zostaje 20zł :/

Zawsze mogę dołożyć ze 2 dychy.

Edited by slawencjusz
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Przestroga

Tylko się nie zdziwcie jak Wam zrobi a okaże się że g... widzicie. Ja też to przechodziłem. Niby wszystko ok kupiłem ESS Cross i wkładki do nich i ide do optyka. 3 powiedziało spoko da się zrobić (oczywiście każdy coraz drożej).

Poszedłem do 4, mały zakładzik. Gość spojrzał, powiedział że da się zrobić za 100 zł ALE... nie gwarantuje że będę dobrze widział w tym ponieważ nie da się ustawić odpowiedniego kąta szkieł, kąt musi być stały a wkładki nie będą nigdy idealnie się trzymały itp. Z małą wadą to nie ma problemu ale ja mam -4 z cylindrem...

Gdyby to były okulary codzienne to bym się i pewnie przyzwyczaił ale że niestety nie są i będą sporadycznie używane to on proponuje mi soczewki kontaktowe bo pewniej i wygodniej. Mimo że jakoś nie widzę jeszcze wtykania sobie czegoś do oka, ale pewnie się w końcu przemogę...

Edited by Patrol303
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...