Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Która firma ?


Recommended Posts

Witam mam zamiar zakupić replike ponieważ brałem udział w kilku grach ASG grając pożyczonym sprzętem. Nie znam sie na firmach i na co trzeba zwrócić uwagę jednka chciałbym miec BB w replice i by była jak najbardziej podobna do karabinu m4a1 budżet do ok 1600zł.

W oko wpadły mi dwa modele :

http://gunfire.pl/product-pol-1152208132-Replika-karabinka-LR4-RIS-7.html

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152206899-Replika-karabinka-GC16-Raider-L-No-Marking-czarna.html?4clk=MTE1MjIwNjg5OSw5OSwxNDQ3NTkzNDkyLDMsZDE3OGM0NTYzNTIxNDQ3MjhiODQzMzRkMTgzZjQwYmE

 

Który powinienem wybrać ?

Link to post
Share on other sites

Na wstępie powiem tak. Jest szukajka oraz podpiete tematy, więc według zasad regulaminu tego tematu nie powinno tutaj być.

Jednak będę miły i odpowiem. Z tych które linki podales teoretycznie żaden. G&G jest dobre dopóki nie będziesz chciał go tuningowac, na temat LCT się nie wypowiem bo nie miałem z tym do czynienia. Jeśli byś chwilę poczytał na forum dowiedzialbys się, że przy twoim budżecie (zakładam, że jest on tylko na replikę) najlepiej poogladac repliki G&P lub KWA. Z tego co kojaze to blowback elektryczny nie jest zbyt hmmm... mocny, czoko czy coś takiego. Chodzi mi o to że nie będziesz miał takiego kopa jak przy replikach gazowych, jedyne co to cofające suwadło daje +10 do lansu. To moje zdanie może ktoś się jeszcze wypowie. I pisz przy skrócie EBB(elektryczny blowback) lub GBB(gazowy), bo w pierwszej chwili myślałem, że chodzi ci o kulki w zestawie (czyli BB).

Podsumowując poczytaj podpiete tematy i uzyj szukajki. Jak znajdziesz jakiś model emki możesz porzucić tu linka, albo wstukac w google nazwę + dopisek " opinie " i też znajdziesz jakiś temat.

Link to post
Share on other sites

KWA: Klasa sama w sobie, legenda. Jednak nie śledziłem ostatnio tematu jak z tymi nowymi, ale podejrzewam że trzymają poziom.

G&P: brak na stanie. Musiałbyś się spytać czy w tym roku mieli by dostawę.

 

Mam dokładnie tę eMkę G&P którą podlinkowałeś (ba, kupiłem ost. sztukę). Mogę więc o niej parę słów powiedzieć.

Po kilku miesiącach używania G&P mogę stwierdzić: bezproblemowa, świetnie wykonana, po wyjęciu z pudełka (wymieniona aby gumka hop-up) strzela na prawdę bardzo przyzwoicie. Na ten moment zrezygnowałem z tuningu, do czasu aż coś w środku klęknie.

Używam magazynków Boyi (Mid cap), pasuje, podaje, lekkie luzy.

 

KWA i G&P to producenci najlepszych eMek na rynku. G&P jest out-of-stock więc możesz śmiało brać KWA, nie powinieneś się przejechać na nich. No i ten odwiedzny hejt i wojna o to, co lepsze - KWA czy G&P (wg. mnie żadne bo nie da się tego stwierdzić).

 

Co do magazynków: Nie musisz kupować takich drogich, podejrzewam że do obu replik podeszły by np. magazynki BOYI (Mid Cap lub Low Cap), chodzą po ok. 25-30zł / szt.

 

 

Odnośnie EBB: lepiej dać sobie z tym siana, przynajmniej na chwile obecną. Jak BB to GBB only. Chyba że stać się na TM (nie wiem ile teraz, ale ostatnio jak patrzyłem coś koło 600$ [1$ ~~ 4pln] plus podatki i wysyłka).

Edited by reaper666
Link to post
Share on other sites

YYY, ale ten G&G nie ma blow backu? A poza tym, z tego co pamiętam G&G nie ma EBB, tylko PBB, a to dwie różne rzeczy ;) EBB imho jest bardzo słaby i szczerze nie polecam, jednak idzie te ustrujstwa powyłączać. W dobie szkieletów cnc wg mnie branie KWA ze względu na gb się w ogóle nie opłaca.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...