Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grupy rekonstruujące/wzorujące się na bundeswehrze w Polsce


Recommended Posts

Witam. Po długich poszukiwaniach na własną rękę postanowiłem poszukać pomocy tutaj. Poszukuję grup rekonstruujących lub wzorujących się na Bundeswehrze, najlepiej na oddziałach specjalnych, operujących możliwie blisko Wrocławia/Dolnego Śląska. Kiedyś myślałem o wstąpieniu do AWR, ale chyba już zakończyli działalność, nie ma z nimi kontaktu a strona nie jest aktualizowana. Dwie kolejne grupy które znalazłem operują w Lublinie(LGWRH) i w okolicach Olsztyna(SpecialGruppe3), trochę za daleko ode mnie. We Wrocławiu jest jedna grupa, ale oni z kolei rekonstruują Bundeswehrę do 1989 roku. W sumie po długim szperaniu okazało się że najbliższa grupa odpowiadająca mojemu profilowi operuje w Czechach. Czy ktoś z Was zna może jakieś inne grupy z Polski?

Link to post
Share on other sites

Kiedyś w moim mieście była grupa robiąca rekonstrukcję spadochroniarzy. Aktualnie pozostały 3 niedobitki.

AWR jest póki co zawieszony, co nie znaczy że nie wznowi kiedyś działalności :)

Jak masz jakieś pytania związane z BW to wal śmiało na PW.

Btw, jaką jednostkę obrałeś sobie za cel?

Ja i kumpel z Bieszczad robimy spadochroniarzy, koledzy z Olsztyna również idą w tym kierunku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...