Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika dla zielonego


Recommended Posts

Witajcie!

Szukam ciekawej repliki, do, powiedzmy, 600-700zł. Chciałbym, aby była to replika karabinu rodziny SR i AR, tj. M4, SR-15 i tym podobne, ze względy na to, że posiadam 6 low cap-ów i 2 mid capy w tym właśnie systemie. Mam też mundur wz.98 (który budzi dużo kontrowersji, ale tą kwestie pomińmy) oraz oporządzenie, t.j. kamizelkę (niestety w marpacie) i ładownice. Wiem, że raczej na cuda liczyć nie powinienem, bo repliki m4 z metalu w tej cenie nie dostanę, ale szukam w miarę porządnej repliki dla totalnie zielonego, który nie wie, czy ASG mu się spodoba. Dziękuję za pomoc!

P.S. Z wyszukiwarki skorzystałem, lecz większość tematów, które czytałem wspominało o replikach specna arms, które, po niewyjaśnionej podwyżce cen są już poza moim budżetem. Do tego pojawiły się na rynku takie niezbyt znane marki jak np. spartac, i repliki cymy z serii cm.5xx, więc postanowiłem napisać temat.

Link to post
Share on other sites

Specny są dobre. Na 6 egzemplarzy, które serwisowałem i 1, który miałem osobiście, tylko jeden miał minimalnie większą szparę między lower, a upper receiverem. Było to około 0,3mm, więc nie dużo. W każdej replice robiłem podstawowy serwis. Jedna sztuka otrzymała M140 i od pół roku działa do dziś. Nie mam zamiaru tak bardzo specn bronić, ale mimo, że są to Chińskie emki, to że względu na cenę i jakość (jak coś jest nie tak, to odsyłasz do sklepu) warto takową posiąść.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...