Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

malowanie/tuning agm 003


Recommended Posts

Cześć.

 

Zastanawiam się nad tym, aby zamiast kupować droższe repliki to odpicować agm 003 tak, aby była porównywalna np. do spartaczka, ale z zachowaniem klimatu (pojedyńczy strzał) A więc pierwsze pytanko to malowanie. Czy opłaca się go przemalować na inny kolor, niż zielonkawy, czy może jakiś wzór typu desert? co trzeba zrobić, aby zamieścić tam kolimator? Będzie mi on służył do lasu, a więc jak wymienić fps? Co jeszcze zrobić, aby był lepszy? Proszę nie mówić, że to nieopłacalne, bo wiem to bardzo dobrze, ale jak już mówiłem chciałbym zachować klimat bez oddawania całej repliki do serwisanta, bo jednak do szczecina mam dosyć daleko. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Ze środkiem nic nie zrobisz. Nikt nie produkuje części zamiennych do tej repliki bo jest to nieopłacalne dla producentów. Jak wrzucisz mocniejszą sprężynę to rozpadnie Ci się w rękach. musisz kupić coś lepszego i wtedy zastanowić się nad sensem tuningu lub kombinowac samemu,

Link to post
Share on other sites

Tej repliki nie da się tuningować normalnymi częściami. Tylko domowe przeróbki. Także musisz kombinować, gdzieś na forum ktoś pisał o "tuningu" agm'a. Poszukaj. Co do kolimatora to musiałbyś przykręcić/przykleić szynę ris na body. Co do malowania, ja wychodzę z założenia, że najlepiej zrobić takie które się podoba - nawet maskujące i tak niewiele daje.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...