Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

Mam dylemat dotyczący kamizelki. Szukając nowej znalazłem dwie używki w lokalnym sklepie militarnym i nie mogę się zdecydować którą wybrać. Od tego wyboru będzie zależało jak ubrany będę biegał następny rok, więc jest to dla mnie ważna sprawa. Mam wybór pomiędzy plate carrierem P.S.B.P w panterze bez ładownic za 80 zł, a oliwkowymi pasoszelkami od condora z kilkoma stałymi ładownicami w cenie 78 zł. Biegam w panterze, więc skłaniałbym się raczej do plate-a, ale do niego trzeba jeszcze dokupić przynajmniej ładownice na magi ( cargo mam ), kiedy condor ma już ładownice wszyte. Ponadto lubię mieć plecak na sobie, więc coś bez pleców też byłoby nie od rzeczy, no ale carrier to cordura i polska produkcja... i tak leci sobie tydzień, drugi a ja ciągle jestem bez kamizelki. Jeżeli ktoś miał obie te rzeczy i może ocenić która lepsza, to prosiłbym o ocenę. Może być też inna kamizelka, jeżeli:

- jest do 120 zł z ładownicami.

- ma przynajmniej 1 cargo

- jest w panterze albo w oliwce (od biedy ujdzie jeszcze woodland albo DPM)

Najlepiej, żeby była w molle, ponieważ stałą już mam.

 

SzymonPolska

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Nie chodzi o balistykę, chodzi o jakość wykonania - oczywiście, gdybym miał wybierać pomiędzy miwowskim plate-em a pasoszelkami to wybrałbym pasoszelki, ale jako, że pasoszelki są od Condora to już sam nie wiem.

 

A co do ceny - tych plate-ów jest sporo, chyba nawet 3-4 więc raczej o nie się nie martwię. Pasoszelki są jedne, więc muszę się streszczać. Aha i co do tych ładownic, to spróbuję je znaleźć

 

SzymonPolska

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...