Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur pustynny


Recommended Posts

Witam,

Od jakiegoś czasu (będzie już w sumie 1mc) dość regularnie gram w ASG.

Odkąd kupiłem pierwszą replikę jaką była i jest (bo cały czas używam) M4 od Specna Arms (SA-B01-Half Tan), to co chwila dokupuję coś nowego do wyposażenia. Jakieś kamizelki taktyczne, chełmy itd. Wszystko dobieram w kolorystyce TAN... I tutaj pojawia się mój problem. Bo o tyle o ile kupiłem już prawie wszystko czego potrzebuję to mam bardzo duży problem z mundurem. Otóż tak jak wiadomo szukam czegoś w barwach pustynnych (kraj w sumie obojętny ale z tego co widziałem to mundury USA wyglądają całkiem dobrze) ale nie za bardzo idzie znaleźć coś w rozsądnej cenie. Kolejna sprawa to rozmiarówka i problem jest z nią taki że jestem dość wysoki i chudy (181cm) i rozmiar S jest za mały (na długość) a M za duży (na szerokość). Widziałem na gunfire.pl całkiem fajnie wygladający mundur (koszulka taktyczna i spodnie) za 260zl ale boję się że będzie zbyt worowaty (pytałem ich za pośrednictwem formularza ale nie są w stanie mi odpowiedzieć na to pytanie). Zna może ktoś taki że tak to ujmę FIT mundur?

 

Pozdrawiam,

Voidstaff

Link to post
Share on other sites

Faktycznie wygląda na lepsze rozwiązanie ale mam kilka wątpliwości, otóż rozmiarówka jest trochę obszerniejsza a tak jak pisałem jestem dość specyficznych wymiarów. Druga rzecz to zwykły top do munduru a z tego co czytałem to pod kamizelkę lepsze są combat shirty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...