Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Planuję przeprowadzić tuning repliki ak 104 od LCT, dokładnie:

http://gunfire.pl/product-pol-1152197539-Replika-karabinu-szturmowego-LCK104-NV.html

 

Planuję zwiększyć moc do 450 fps, więc wiadomo sprężyna Guarder jak i gumka zielona G&G. Nie planuję wymieniać lufy wewnętrznej ( na razie). Chciałbym się was zapytać co warto wymienić w tej replice, aby śmigała jeszcze lepiej. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dysza i głowica cylindra do wymiany. Nie trzymają szczelności. Prowadnica na głowicy cylindra ma mniejszą średnicę niż inne. Wybrakowane u mnie oraz w teście zrobionym przez wmasg. Komora o bardzo niskiej szczelności. Trzeba baaardzo dużo teflonu nakręcić. Nie polecam SHS. Polecam stockowe BOYI albo czeską komorę ( AirsoftPro). Reszta w środku w miarę ok.

 

Osobiście nie polecam repliki. Zewnętrznie jak najbardziej ok. Stal i te inne bajery. Wiadomo. Ale replika ma kilka słabości. Osiowość lufy(z komorą) w stosunku do gb bardzo mizerna. Trzeba było mocno pod gb podkładać żeby jakoś normalnie strzelało. Problemy z dopasowaniem magazynków innych niż lct a stockowy hicap prawie nie podawał.

 

Kolega kupił RPK-74m LCT. Na szczęście wydmuszkę. Wpakował stockowy gearbox z cymy 0.48 i był szczęśliwy. Chodziło lepiej niż lct którego miałem.

 

 

Miesiąc od pytania kolegi ale może jeszcze zdążę :P

Link to post
Share on other sites

Też mam tę replikę (no obecnie skonfiskowana) i u mnie była wymieniona dysza na krótką shs, prowadnica sprężyny na stalową łożyskowaną bo w stocku jest plastikowa, gumka sylikonowa systemy i lufa promyk 6.03. Wprawdzie nie robiłem tuningu na 450 fps ale ładnie strzelało. Faktem jest, że stockowy hi-cap słabo podaje. Używam 4 low-capy LCT na 70 kulek.

Edited by KondziuM
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...