Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barsad

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 1. Plastikowa zabawka dla dzieci.
 2. Jeżeli chcesz zwiększyć zasięg i celność to musisz zainwestować w dobrą lufę (co najmniej prometheus), dobrą komorę (pro-win), i zrobić flat-hopa (bądź innego x-hopa). Wnętrze wystarczy doszczelnić (strzykawka), wymianić dysze jeżeli nie wychodzi test papierka, wypodkładkować, zrobić AOE. + znaleźć dobrego serwisanta jeżeli nie masz zmysłu technicznego.
 3. 1. Po co ci to. 2. Naprawne jesteś aż tak leniwy że nie możesz sam poszukać?
 4. Barsad

  MSBS ASG

  A ja chciałbym ujrzeć MSBS na .300 AAC :icon_twisted: W sumie wystarczy lufę wymienić.
 5. Barsad

  MSBS ASG

  MSBS aeg <3 Najpewniej niestety ares się zabierze za tworzenie tej repliki. Ale mamy w polsce dobrych customer`ów więc niema się czego obawiać.
 6. Ad 1. Tu musisz sam poczytać i się zastanowić co ci potrzebne, czego oczekujesz i na co Cię stać. Moim zdaniem zawsze warto zamontować przynajmniej ten podstawowy mosfet dla eliminacji problemu z stykami (a przy okazji można wymienić kable na lepsze). Bardziej rozbudowane układy według wymagań użytkownika. Ad 2. do ustawienia hopka raczej wymagany jest właśnie większy kawałek przestrzeni, na to nic nie poradzisz.
 7. Różnica jest ta co zwykle: jakość, precyzja wykonania, lepsze materiały. ;-) Oczywiście niektórzy guardera sobie chwalą, odczuwają skok w celności etc. Jednak do Promyka warto dołożyć bo to klasa sama w sobie, da wiele więcej niż guarder.
 8. Po prostu nie jest polecany ze względu na słabą jakość wykonania. Jeśli chodzi o li-po polecane jest się trzymać Redoxa i Turnigy. Nie zapomnij o ładowarce mikroprocesorowej, np Redox Alpha lub Beta, imax b6. Li-po i ładowarka taniej wyjdą kupując w sklepie modelarskim/na allegro - mniejsza marża. Gumka Zielona G&G moim zdaniem jest lepsza. Lufkę Guardera bym sobie odpuścił, poczekaj i dozbieraj przynajmniej do prometheusa.
 9. Selektor przerzucisz, nie przerzucisz płytki selektora. Niektóre firmy mają obustronny selektor działający na zasadzie małych zębatek i trzpienia przechodzącego przez gearbox np. Krytac Więc jest to teoretycznie możliwe. W praktyce w warunkach domowych będzie bardzo trudno i kosztownie - przydały by się odpowiednie precyzyjne narzędzia, trzeba by to robić metodą prób i błędów, popsute szkielety w wyniku błędów to niemały koszt. Ale jak to mawiają nic nie jest niemożliwe. :icon_cool:
 10. Zestaw ten nie jest opłacalny Spartaci (zwłaszcza Mki) to nieopłacalna inwestycja, łamliwe, nieopłacalne w tuningu, trudno się tego pozbyć. Google niewiadomego pochodzenia zapewne bez atestów - prosta droga do pozbycia się wzroku Jeśli nie znasz serwisanta który sprawdzi stan repliki używanej to nawet na takie nie patrz. Jeśli masz takiego pod ręką to przy kupnie poproś o spisanie oświadczenia o możliwości zwrotu w razie niezgodności repliki z opisem. A z nowych replik możesz kupić: AGM 003 - najtańsza podstawa ładnie niesie kulki, idealny na początek lub dozbierać do G36 jg (608
 11. http://www.taiwangun.com/gazowe-3/replika-m92f-m9-heavy-weight-gas-pistol-kjw
 12. Poszukaj, jest temat na forum o w/w replice.
 13. Taśma izolacyjna obwiązana tak aby magazynek się klinował.
×
×
 • Create New...