Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z cm 028


Recommended Posts

Witam.

 

Od kilku dni mam problem z repliką kałasznikowa. Polega on na tym, że na auto strzela 3 kulki, a potem zacina się. Zacięcie polega na tym, że replika wydaje przy naciśnięciu spustu blokujący dźwięk, a kulki nie wylatują. Zauważyłem, że po jakimś czasie replika ,,odcina się'', ale strzela tylko na semi. Przy próbie na auto znowu powtarza się to samo. Co robić?

Link to post
Share on other sites

Opisz precyzyjniej ten blokujący dźwięk. Tłok po naciśnięciu spustu pracuje (odgłos strzału) czy jest tylko takie tyknięcie i nic się nie dzieje? Jeżeli ta druga sprawa musisz odkręcić gearboxa i sprawdzić czy wszystko w nim jest na swoim miejscu i czy poszczególne elementy nie są uszkodzone.

Link to post
Share on other sites

Gdyby każdy oddawał na serwis, to by tym serwisom było za dobrze:).... Niech się chłopak uczy, ja rozkładanie, składania, podkładki mam w małym palcu, choć nie twierdzę, że wiem wszystko na ten temat... Ale niech bawi się sam, będzie pewny chociaż, że zrobił coś dobrze.. chyba, że zrobi byle jak :icon_smile:. Do autora- tam są tylko 3 zębatki, 6 łożysk (plus ewentualnie prowadnica i głowica tłoka :) ) i 5 sprężynek razem z główną.. ot cała filozofia..

Edited by naresss
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy rozebranie repliki po raz pierwszy w przypadku dosyć nietypowej usterki jest dobrym pomysłem. Zapewne trzeba będzie sprawdzić kilka elementów i co jak jest spasowane. To nie jest wymiana tłoka, sprężyny czy gumki HU, gdzie większość nowych powinna dać sobie radę, aczkolwiek znam osoby, które nawet z tym sobie w ogóle nie radzą mimo kilku letniego stażu w ASG.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...