Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który set'y/parts są najlepsze do VSR?


Recommended Posts

Witam.

 

Już niedługo dozbieram na full upgrade mojej VSR TM. I tutaj chce by jak najlepiej działa czyli kultura pracy, niezawodność, celność, powtarzalność, Cicha praca całego układu. Czyli wszystko to o co w tym chodzi. Moje pytanie jest następujące który z zestawów na obecną chwile jest najbardziej optymalny który posiada wszystkie wyżej wymienione czynniki.

Przy zakupie 10 mieś. temu pomagał mi Dexter z Krakowa bardzo ogarnięta w tej kwestii persona. I od początku zakładałem że chce snajperkę do max 550 fps. (Na dzień dzisiejszy nawet nie wiem czy chce więcej niż 500 ze względu na brak dobrej jakości kulek białych powyżej 0.3g) lecz by kultura pracy była na jak najwyższym poziomie. I tak jak prawie że wszystkim jego klientom powiedział też i mi, że secik PDI daje to o co w strzelaniu na dalsze odległości celnie się rozchodzi. Czy też podzielacie to zdanie najlepiej na własnym przykładzie a nie z jakichś tam przeczytanych informacji w sieci. Czy też macie inne Sety w waszych VSR'kach i jesteście zadowoleni. Szczerze jeszcze nie widziałem repliki sprężynowej snajperskiej która była chociaż w małym stopiniu tym co ja chciałbym mieć przede wszystkim chodzi o kulturę pracy (przeładowywanie jak kusze) masa FPS a tak naprawdę zasięg może max 50-60m nic nie wspominając o celności i powtarzalności ;). Z góry dziękuje za każdą odpowiedz. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Widziałem już dawno jego wyczyny gdy jeszcze nie miał swojego zestawu i nie był aż tak sławny jak w chwili obecnej ale takie coś by mi w zupełności wystarczyło, jak rzeczywiście jest tak jak na tych filmikach :) tylko że serwisant mówi że będzie lepiej szczerze lekko nie dowierzam ale czas pokażę dzięki za odpowiedz ;). Na moje musi też to być dobrze złożone bo same części nawet najlepsze nie zrobią z niej super snajperki a tylko pomogą ją uczynić, wtedy replika strzela cały czas tak samo chyba że ktoś przysłowiowo miesza nią beton :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...